76 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

chyba się kapeczkę czepiacie

od 5 lat jeżdżę na TT ale nie siedzę ciągle w snowparku, bo lubię też pozapier .... na trasie i poza nią
po prostu lubię zwiedzić trasy dostępne w danym ośrodku
i co jestem niby cipą, narty to narty służą do poruszania się głównie w dół
a to że mam TT daje mi swobodę wyboru gdzie akurat chce pojeździć

a druga sprawa w TT zajebiste jest to, że nie są tak taliowane jak zwykłe narty i zazwyczaj są dużo bardziej elastyczne
i to mi pasuje i nawet jak przestane wpadać do snowparku to będę kupował TT,
bo po prosty te narty mi zajebiście pasują nawet do zwykłej jazdy

amen

77 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

a tam TT rules ale mam banieee

78 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Ja  tez  lubie na zwyklych posmigac czasami . i  ktos mnie zaraz  zjedzie za  to  ?

79 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

No pelna gejada na zwyklych!

80 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Twoja stara to gejada :D jestes chlopie  jak  taka popierdolka z klapkami na oczach  :D pozdro

81 (edytowany przez BART 2008-01-18 11:28:20)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

tys widziol pipierdowke chhhuuujjjaaa wisz w szafie spisz, a twoja stara pije wode zkaloryfera, wez se tyczki i bedzie wypierdolone przez takich jak ty zamykaj nam stoki dla tych tyczkojebow :) pozdro ziomus

82 (edytowany przez zoladz 2008-01-18 11:50:24)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

spokojnie :D tu sa małe dzieci <lol2>

83 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

MilaGros napisał/a:

bo po prosty te narty mi zajebiście pasują nawet do zwykłej jazdy

amen

Zapomniałeś dodać do spokojne jazdy i o ile mają krawędzie.
Bo że zajebiście pasują to się ztym nie zgodze w zupełności no ale każdy ma swój pogląd.

Słyszałem tylko że do nauki ( pierwsze kroki a raczej ślizgi :D ) są dobre właśnie przez to że są miękkie i nie sprężyste.
Jeśli jeździliście kiedyś po muldach w TT i w Race to chyba zauważylisćie że na TT przyjemnie sobie pomykacie, a w race ( do zjazdu ) napierdalają wam dzioby co chwile w inne muldy no i troszku nieprzyjmnie sie jedzie nonie z większą predkością nee :> ?
Pzdr

84 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Phoeeenix napisał/a:

Zapomniałeś dodać do spokojne jazdy i o ile mają krawędzie.
Bo że zajebiście pasują to się ztym nie zgodze w zupełności no ale każdy ma swój pogląd.

nie wiem czy zjazd z prędkością 70-80 to spokojna jazda, jeżeli tak to masz racje zapomniałem
no z krawędziami masz racje ale to przeszkadza w sumie wtedy gdy trafiasz na jakiś oblodzony odcinek

nie będę się spierał bo ani na carvingach ani na race-ówkach nie jeździłem więcej niż z 1 dzień w życiu
a gdy ma się 1 parę nart, to dla mnie wybór TT jako najbardziej uniwersalnych nart jest oczywisty

pzdr

85 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

na pewno nie

86 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Dobra skończmy tą debatę na temat czy TT czy RC4 i wyciągnijmy swoje deski snowbordowe spod łóżka , które już dawno wszyscy kupiliśmy i jazda na stok !!! Snowbord już nie jest modny , lanserski oraz hot rajt nał więc wyrzućmy te głupie narty na śmietnik , bo nikt nas nie nazwie już lanserami !!!

87 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Ja też nieraz jeżdżę na  TT po stokach, i pod wieloma względami lepiej mi sie jeździ niż na carvingach czy race-ówkach. Są o wiele lżejsze od carvingów i race-ówek, można bez problemu pocinać na switchu, stabilniejsze, elastyczne no i ta grafika :D

88 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Nie nie napewno nie :) mi sie dzisiaj udzieli menelowanie mam banie jeszcze sorry chlopaki za wylewne posty:)

89 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

Pietrek napisał/a:

Twoja stara to gejada :D

i znowu mi się oberwało nie wiadomo czemu :)

90 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

heheh