106 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

A przesadzacie przestańcie sie przejmować ze Komercha po prostu się jeździ i sie ma w dupie czy modne czy nie.Jeśli sie to kocha to wiecie swoje robicie to dla własnej przyjemności a czy sie staje to popularne trudno z czasem minie i odpadną Ci którzy to robią ,bo moda albo wcześniej po pierwszym siniaku .Pozdro600

107 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

ja tak robie wlasnie :D i jescze nie odpadlem a juz nie jednego siniaka mam :P nawet kolano rozwalilem i sie trzymam twardo ;] a co do tych ludzi to to jest poprostu smieszne dla mnie ale niech kupuja bedzie wiecej sprzetu dla nas :D i sponsorzy beda bardziej hojni :]

108 (edytowany przez michal071 2008-03-15 19:36:05)

Odp: Freeskiing w Polsce - do przodu :)

jesli chodzi o "komercje" to chyba ona wiaze sie z rozwojem prawie kazdego sportu, ale ma tez dobry wlpyw.jak juz niektorzy wczesniej wspomnieli dzieki temu narty beda coraz latwiej dostepne i coraz tansze...moze niektorych to jara, ze jak jadą/idą z nartami TT to ludzie sie na nich patrza bo zadko widuja kogos z taki sprzetem itd i ktos sie moze wtedu czuje"fajny" (bez urazy oczywiscie). co do tego, ze coraz wiecej ludzi jezdzi na TT, mimo ze nie skacza w snowparkach, bc czy tez nie smigaja w puchu to wydaje mi sie, ze jest to spowodowane np mniejszym obciazeniem na stawy kolanowe, carvingi z taliowanie takim jak np wspominane RC4 WC Slalom(nie wiem ktory to byl model 04/05 chyba) ktore mialy potezne taliowanie(biala szata graficzna) sa trudniejsze i bardziej meczace niz jazda na tt. sa one czeto lzejsze niz narty z plyta kilka cm lub chociaz lifterem.a do tego ta grafika xD mnie zbytnio nie obchodzi ile osob smiga na tt, ja cala zycie jezdzilem na slalomowkach i dalej to robie i bede robil, bo sprawia mi to przyjemnosc! liczy sie to, zeby czerpac wlasnie ta przyjemnosc z jazdy, a nie z lansu! chyba, ze ktos tego potrzebuje...to wtedy mozna nazwac "komercja"...

konczac ten post chce napisac, ze mam nadzieje, ze rozwoj 3ski bedzie posuwal szybko do przodu i ze bedzie coraz wiecej osob ktore beda mialy na to zajawke, dzieki czemu bedzie powstawalo coraz wiecej snowparkow na coraz wyzszym poziomie, bedzie wiecej sponsorow, imprez i zawodow!

peace.