1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: wiązanie

Witam !

Mam pytanie kupiłem narty salomon pocket rocket z wiazaniami juz zamontowanymi , czy wiazania w nartach freestyle`owych , freeride`owych powinny byc zamontowane na "srodku" narty (w połowie) czy jest to objetne, bo moje  sa jakby dluzsze od przedniego czubka nart do wiazania niz od tylniego do wiazania . I czy ewentualnie pownienem to przemontowac ? Nie wiem czy cos z tego zrozumieliscie , troszke namotalem : ) Z gory dzieki za odpowiedz ! Pozdrawiam

2 (edytowany przez Mazin 2005-12-26 09:28:37)

Odp: wiązanie

cholera, nie ten watek, ziooom :)

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: wiązanie

Nie tutaj ten post ale niewazne...
Ja na ten sezon tez kupilem sobie narty nowe no i tez nie wiedzialem jak zamontowac wiazania wkoncu zrobilem to tak jak niby powinno sie robic czyli:
Na środku narty jest zaznaczony jej srodek, musisz tak dopasowac wiazania zeby srodek buta byl dokladnie nad srodkiem narty. Proste :P
Ja tak zamontowalem i  mi sie zajebiscie skacze. Podobno mozesz jeszcze przesunac wiazania pare cm w przód żeby graby lepiej wygladale ale tego to nie jestem pewien ;)

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: wiązanie

Sorry , bede pamietał juz(gdzie umiescic watek)   : )  czyli jak generalnie radzisz przemontowac ? Dzieki za opinie

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: wiązanie

No jak mowie, na środek ;) Tak sie powinno wiec spokojnie mozesz je tak przykrecic.

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: wiązanie

OK thx !!! Pozdrawiam !