1

Temat: wyrwana krawedz, POMOCY

Po dzisiejszej jeździe "złapałem" coś takiego

http://imageshack.us/g/1/9973160/

Jak dla mnie wygląda okropnie chociaż nie wiem jakie Wy mieliście doświadczenia ze sprzętem. W każdym razie co mogę z tym zrobić? Znacie jakiś dobry serwis we Wrocławiu który mi to ogarnie? Narta praktycznie nowa, w parku była drugi raz więc wkurwienie trochę mnie trzyma a za tydzień wyjeżdżam na ferie wiec dużo czasu na naprawę nie zostało...

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

http://koenigserwis.pl  na hallera odaj im narte i powini cos na to zaradzic bo sa w mojej opini najlepsi we wroclawiu

3

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

Kolego masz teraz zajebistą nartę na jibby. Nic się nie zrobi z wyrwaną krawędzią. I tak będzie wypadać...

4 (edytowany przez ODI 2013-01-20 17:16:19)

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

spotkałem cię na stoku i poradziłem co możesz z tym zrobić, wytnij tą część która odchodzi, a potem brzegi  krawędzi  zeszlifuj lekko fleksą z obu stron: do środka i do góry, co nie bedzie powodowało łapania uszkodzonej krawędzi pod zadnym ustawieniem, miałem dokładnie to samo i zrobiłem tak jak napisałem, jeżdziłem potem jeszcze 2 sezony na takiej narcie..hakuna matata

5

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

ODI napisał/a:

..hakuna matata

<obrazek>

6

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

Okej, dzięki za pomoc koledzy. Jutro jadę z nartą do Koeniga, zobaczymy co powiedzą. Sam wole tego nie ruszać bo boje się że jeszcze gorzej ją zniszczę a nie mogę w momencie przed wyjazdem pozbyć się nart.
Jeszcze jedno pytanko, wiadomo że jest to narta typowo snowparkowa ale czy ten bubel będzie bardzo mi przeszkadzać w poruszaniu się po stoku? Nie chodzi tu o jakiś slalom tylko o spokojną jazdę po stoku.

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

mozesz cos tam delikatnie odczuc ale nie powino byc z tym problemow

8 (edytowany przez ODI 2013-01-20 20:40:41)

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

po zeszlifowaniu mojej zniszczonej krawędzi nie odczuwałem róznicy w jezdzie po stoku

9

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

Sprawa wygląda następująco, w Koeningu powiedzieli że mogą mi to zrobić ale dopiero po feriach bo mają za duży ruch żeby bawić się w coś takiego, w każdym innym serwisie nawet nie chcą na to patrzeć.
Zna ktoś jakiś serwis/serwisatna który jest w stanie dokonać naprawy w tym tygodniu? Nie chciałbym robić tego sam bo mam złe doświadczenie z takimi naprawami a do piątku potrzebuje nart...

10

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

Parlament szop ul Szczytnicka, zapraszam Cię po nowe narty:)

11

Odp: wyrwana krawedz, POMOCY

koło lo7 jest serwis prowadzi je starszy pan ktory ma mega doswiadczenie podbij do niego