1 (edytowany przez marceli_g 2013-01-21 15:41:12)

Temat: Gogle z niebieskim lustrem.

Cześć, widziałem niedawno na "górce" u mnie w mieście łepka z goglami smitha które miały białą oprawkę i niebieskie lustro. Oczywiście nie podjechałem do niego zapytać się co to za model, a teraz nie mogę takich znaleźć... Jest ktoś z Was w stanie naprowadzić mnie na coś podobnego? nie koniecznie musi to być smith.

na początku w 16 sekundzie filmu (lub od 3:30) widać coś podobnego co szukam http://vimeo.com/57358600# tudzież tutaj łepek od 1:31 http://www.youtube.com/watch?v=JEyrEiC4Ucw

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

do duzej czesci gogli mozesz dokupic sobie szybke np niebieka zolta i tak dalej napewno electrica ma cos takiego

3

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Mam Dragony DX w zestawie miałem szybe lustrzaną i amber ale widziałem że można dokupić np. gold ionized niebieskie też było.
Piona

4

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Tyle że taka szyba kosztuje około 140-160zł a cena gogli to też jest około 260zł bo nie widziałem żeby od razu była niebieska raqczej jako opcja żeby dokupić

5

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Przyznam, że podobają mi się te dragony, ale póki nie zobaczę tego na żywo raczej nie będę wiedział do końca czy to jest to czego szukam. Ciężko sugerować się samymi zdjęciami.

Nie napisałem tego wcześniej ale wymienne szyby to dla mnie duża zaleta, bo tak czy inaczej trzeba mieć szkła na różną pogodę (lepsze to niż 2 pary gogli)- dlatego dobrze wiedzieć, że w tych Dragonach jest taka możliwość. Czegoś tańszego równie ciekawego raczej nie upoluję?

6

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

raczej większość gogli ma wymienną szybe, nawet w moich poprzednich goglach Uvex Paragon które kosztowały koło 100zł jest wymienna szyba. Najlepiej iść do sklepu i zobaczyć widziałem w turystycznym gogle Arctica i one też mają np taką szybe jak Cię interesuje.

7

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

dziwnie zaczynasz kompletować sprzęt, od gogli ^^

8

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Jaka spinka. To, ze dziwnie zaczynasz to jedno. To, ze masz prawo zaczynac od czego chcesz to drugie.
Ad. Twojego pytania - Szyba z niebieskim lustrem nazywa sie w Oakleyu Blue Iridium w Spy Bronze with blue light/light blue - jakos tak.

Kazdy producent robi cos takiego.
Zastanow sie lepiej czy do warunkow, w ktorych bedziesz smigal faktycznie potrzebujesz czegos co tak przyciemnia.

[ Reklama: Gogle z niebieskawo-rozowa poswiata mam na sprzedaz, a i szybka uniwersalna - oakley crowbar H.i persimmon ]

9

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Ok, żeby was więcej nie drażnić usunąłem ostatni akapit z pierwszego posta. Na innych forach już przeżywałem wywyższanie się i wyśmiewanie jeden drugiego i nie mam na to więcej ochoty.

W długiej perspektywie na pewno tak ciemne szkło się przyda, oczywiste jest że powinno się mieć przynajmniej 3 szkła do różnych warunków- słońce, chmury, noc- ale portfel nie jest bez dna. Kiedy nastąpi kupno? nie wiem, po prostu szukam informacji.

Jeżeli dobrze widzę to szkło o które mi dokładnie chodzi u smitha nazywa się "blue sensor mirror".

10

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Z tego wątku naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo.Ta wiedza na pewno mi się w przyszłości przyda.

___________________________________________________
http://www.rankingstron.com.pl/pozycjon … ctive.html

11

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

ja moje gogle kupowałem daaawno temu, ale wyglądają trochę jak te z twojego opisu

12

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Każdy kupuje takie jakie mu się po prostu podobają i nic drugiemu do tego.Tak ja uważam.
_______________________________________________
twoje-okna.com

13

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Na pewno ten wątek pokaże znajomej. Ona lubi czytać takie wątki.
_________________________________________________________
sklep konopny

14

Odp: Gogle z niebieskim lustrem.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele się pozmieniało w tej branży. Dlatego trzeba być na bieżąco jeżeli zależy nam na zakupie produktu z najwyższej półki. Gogle narciarskie to jeden z podstawowych elementów dla ludzi uprawiających sport na stoku. W zasadzie to pełnią dwie funkcje: ochraniają nasze oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz promieniami uv. Oczywiście musimy wybrać gogle narciarskie - https://www.brylano.com/gogle-narciarskie posiadające dodatkowy filtr by móc cieszyć się w pełni z jazdy w największym słońcu. Dodatkowym ich atutem jest opcja polaryzacji pola widzenia, eliminująca odbicia promieni słonecznych na śniegu czy wodzie. Dzięki temu oczy zdecydowanie mniej się meczą, nawet w perspektywie kilku godzin zabawy.