16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

na przody !! bo inaczej wyladujesz na plecach albo na glowie :D a ja mam pytanie takie: jak krece 3 to zawsze przy londowaniu przechyla mnie na tyl czy jest jakis sposob (np inne wybicie albo cos takiego) zeby tego uniknąc??

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

Technik ja bede mial hajs to przyjade popatrzec do zielenca ale tlyko na finały...szczerze mowiaz w zielencu nigdy nie byłem bo nigdy nie moge podjechac tam polonezem pod ta gore ale na czarnej gorze jest nawet przyjemnie tylko nie ma zadnych kickerow...same boxy sa i 2 raile...a pytanie mam jeszcze bo jak probowalem wbijac na takiego krotkiego raila to za kazdym razem sie wywracalem bo wydawało mi sie ze jakos krawedz narty zachacza o tego raila i jakby zatrzymywała sie nie wiem czy dobrze mysle ale moze niech ktos odpowie jak wbic na raila...bo widzialem ze w twin tipan wizania sa centralnie przymocowane na srodkach nart a na karwongowkach to troszke inaczej do tyłu sa przesuniete...wiec pozdro dla was iczekam na odpowiedz od jakiegos wrocławianina...

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

MIKI no to co sensowengo moze byc wyjsciem w tej sytuacji?Stepic je w jakis sposob? :P hehehe pozdro

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

Wiesz ja to bym sobie kupil tt a nie katowałbym na railach karwingów... Ja jak mialem nowe tt to tez mialy ostre kanty ale po paru razach na railu to juz nie maja... :D :D :D

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

wiesz ja tez bym sobie kupil tt najlepiej audi :d ale w tym sezonie juz mnie nie stac na twin tipy i bede katował karvingi bo jak inaczej :) na nastepny sezon bede myslał nad tt teraz narazie pozostaly mi te co mama wiec pozdro :]

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

janek napisał/a:

moje pytanie: na najeździe nacisk na przod butow,czy bardziej na piety?

zalezy tez od chopki ale raczej zazwyczaj przody dociskaj, ale np jak z dropa jebiesz to juz roznie bywa, bardziej na tyl sobie trza przysiąść :) wiem bo ostatnio sobie rozkminialem takie niewielkie dropy na pilsku :D najebane sniegu przez ratrak i pare metrow uskok wiec jak se najechalem na przodach tak jak to zwykle na chopie to wyjebalem mordą w puch :)

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

ukasz dlugo jezdisz?? moze bysy sie zgadali bo ja tez z bb jestem

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

technik wie, ze srogie bo oglada na non stopie fotki nasze na NS.com :P

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

Pietrek, ukasz to jest nasz chłop... ino że chłopka czasu nie ma:(

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

Co do katowanie karwingow na railach to..... nie polecam ;D
Jak chcecie to moge wrzucic fotke krawedzi po mojej wizycie w osiedlowym skateparku...
Jeżeli twoje narty są cos warte to odpuść raila =D

Ja kupuje Salo 1080 z 03/04 i tez mam nadzieje ze ktos mnie w wiselce jakas rada poratuje na poczatek.

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

mikus to poka ta fote chetnie zobacze co sie po tym dzieje :) hehehehe ale jak mowie tt moze sobie sprawie na kolejny sezon...:P pozdro

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

ja jestem wroclawianinem :D ale tez jestem poczatkujacy :( :D ale bylem nawet dzisiaj w ziel tylko kurwkurde pradku zabraklo..... i wyciag do snowparku nie byl czynny ;(;(

co do katowania karwingow na rejlach to szkoda nart, probuj hopy (to wg mnie przyjemnisze :D) albo kup sobie jakies uzywane TT do 400zl....

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Początki...

mikus napisał/a:

Co do katowanie karwingow na railach to..... nie polecam ;D
Jak chcecie to moge wrzucic fotke krawedzi po mojej wizycie w osiedlowym skateparku...
Jeżeli twoje narty są cos warte to odpuść raila =D

Ja kupuje Salo 1080 z 03/04 i tez mam nadzieje ze ktos mnie w wiselce jakas rada poratuje na poczatek.

narty są do jezdzenia a nie do patrzenia ludzie

29 (edytowany przez mikus 2006-01-02 22:10:19)

Odp: Początki...

Ale po wizycie na railu moje do jezdzenia sie juz nie nadawaly, o wygladzie to ja nie wspominam....

Sorrki, ale w koncu fotki nie zrobilem jak sie okazuje, a narty na smietnik poszly...
[To te co przerobilem je na TT i zlamalem tyly na rurce... =D]
W każdym razie krawędzie pękła i oddzielila sie lekko od narty.
Narty zjebalem, a railowac dalej nie potrafie.