1

Temat: BATUT KRAKÓW!

Do tematu podszedłem jak najbardziej rzetelnie!Posprawdzałem co gdzie jest i jakie szanse potrenować.Zawsze starałem się dotrzeć do ludzi najbardzie kompetentnych i mających decydujacy głos.Wyniki:na Koronie nie wynajmują dorosłym tylko dla dzieci(batut to ściezka).Sokół też ma ale nie wynajmuje tylko dla swojej sekcji.Wisła ma ale też nie wynajmują,tylko ich sekcja.I najlepszy,najbardziej profesjonalny jest na hali do gimnastyki sportowej na AWF.Ale należy do sekcji akrobatyki sportowej.Byłem osobiście DWA! razy.Rozmawiałem z najważniejszymi ludzmi i NIE MA!!! możliwości wynajęcia.Mimo tego że pozostałe elementy na hali można wynająć(dla nas mało przydatne). PODSUMOWANIE: W Krakowie nie ma możliwości dostania się na batut dla prywatnych osób z zewnątrz. Więc każdy co by miał zamiar ugryżć coś w tej sprawie to ma jasną sytuacje. Jeżeli ktoś wie o innych możliwościach wejścia płatnego osobie PRYWATNEJ w Grodzie Kraka na batut to niech daje znać.Może gdzieś blisko Krakowa?

2

Odp: BATUT KRAKÓW!

:(

3

Odp: BATUT KRAKÓW!

:(

4

Odp: BATUT KRAKÓW!

Dziwić się że najlepsi zawodnicy są w USA, tylko że tam 10 tys wioska ma swoja profesjonalną hale a w Polsce miasto blisko 1 mln nie ma..

5

Odp: BATUT KRAKÓW!

Nawet czesi mają zaplecze  do trenowania , ehh ta nasza Polska

6

Odp: BATUT KRAKÓW!

jak nie macie co robić tylko marudzić to idzcie pobiegać :)

7

Odp: BATUT KRAKÓW!

http://www.parktrampolin.pl/strona.html

Coś nowego :)

8

Odp: BATUT KRAKÓW!

dzięki za linka kupson

9

Odp: BATUT KRAKÓW!

Wygląda troche śmiesznie.Ale napewno jest to jakaś alternatywa."Lepszy rydz niż nic".Trzeba bedzie spróbować!Jak ktoś będzie niech daje znać jakie wrażenia.Dzieki dla kolegi co to znalazł!

10

Odp: BATUT KRAKÓW!

Będę w weekend to napiszę :)

11

Odp: BATUT KRAKÓW!

http://www.parktrampolin.pl/galeria/zdjecia/parktrampolin/thumb-6.jpg

12

Odp: BATUT KRAKÓW!

PROMOCJE (ograniczone czasowo)

- "Więcej za mniej" - promocja dla grup znajomych od 3 do 6 osób 30% zniżki! (do kończa czerwca). Jak to działa? Wystarczy zarezerwować Arenę z jednodniowym wyprzedzeniem na wybraną ilość miejsc, zebrać ekipę i podskoczyć do Nas :)