1

Temat: Zelazko do wosku

Jak w temacie kupie albo czekam na sugestie nt zelazka do wosku. Do 100zł

Używał ktoś normalnego żelazka z dziurkami pod spodem? Da to radę?

2

Odp: Zelazko do wosku

Da

3

Odp: Zelazko do wosku

skocz na bazar do ruskich i za 5zika kupisz "żelasko turystyczne"- działa :)

4 (edytowany przez Arona 2012-06-03 09:03:53)

Odp: Zelazko do wosku

Że działa, to mało powiedziane... smarowałem żelazkiem turystycznym, smarowałem klasycznym starym żelazkiem i lepiej mi się nimi smarowało (równiej wosk rozprowadzały itd) niż specjalnym TOKO za ponad 200 zeta ;)

5

Odp: Zelazko do wosku

Dzięki za odpowiedzi. Zakupie zatem zwyczajne tanie żelazko :)

6

Odp: Zelazko do wosku

Tez uzywam zwyklego starego zelazka i daje swietnie rade. Nie ogarniam za co oni kroja te 200zl, to 50zl moze warte.

7

Odp: Zelazko do wosku

Smalcuję sprzęt żelazkiem marki First Austria z opcją pary, kupionym w tesco za 13zł.
Cały sezon przetrwało i śmiga jak nówka.

8

Odp: Zelazko do wosku

Ślicznie dziękuje za odpowiedzi ;)

To przekonajcie mnie jeszcze do jakiegoś wosku. Chciałem black star wax jakiś uniwersalny był - 500g za 50zł ale ktoś mi go już sprzątnął z twotipa a nigdzie indziej go nie mogę znaleźć ...

Odp: Zelazko do wosku

black star wax jest fajny a uniwerslany czyli zolty jest naprawde przyzwoity i zawsze ci deski fajnie pojada

10

Odp: Zelazko do wosku

Polecam smary na gorąco firmy toko albo swix. Smalcuję także zwykłym żelazkiem które pamięta jeszcze komunę i daje radę bez żadnych problemów.

11

Odp: Zelazko do wosku

Moje co pamięta czasy komuny czasami lubi wybić korki w domu, ale rozprowadza smar całkiem przyzwoicie

12

Odp: Zelazko do wosku

cycek z twotipa jest całkiem wydajny, jest go sporo, jest tani i ma przyjemny dla dłoni kształt..

13

Odp: Zelazko do wosku

Mi zostały po zimie jeszcze briko maplus na ciepło lub na zimno 250g mogę po 20 zł póścić

14

Odp: Zelazko do wosku

ja moge polecić na ciepłe dni dakine pomarańczowy, deski takiego kopa dostały że bardzo źle przeleciałem

15 (edytowany przez Piotrek #D 2012-07-24 12:39:56)

Odp: Zelazko do wosku

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/415747_294030303989313_1792762001_o.jpg?dl=1
Ja mam taki zestaw i idzie bez problemu. Niestety nie wiem ile kosztowało moje żelazko ale poręczam, że mało. Z widocznych wosków używałem tylko Dakine i jestem zadowolony.