1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: promocja w skiteam.pl !

Przedlagajac forum snowboardowe trafilem na fajny temacik o promocji w skiteam (www.skiteam.pl). Otoz na stronie skiteam przy kazdym sprzecie podane sa dwie ceny i teraz:

1. albo sobie ktoś kupi coś w cenie promocyjnej (cena czerwona)

ALBO    !

2. kupujecie narty w cenie czarnej (przed rabatem) i drugie narty (jakiejkolwiek firmy - byle nie droższej niż cena pierwszych - patrzymy również na cenę czarną) DOSTAJECIE ZA DARMO !!

Czyli nie pozostaje nic innego do zrobienia jak polaczyc sie w pary i kupic np: foile za 1790 placac 900 zl !!

Promocja dotyczy:
1. dwie dechy w cenie jednej
2. dwie pary nart w cenie jednej pary
3. dwie kurtki w cenie jednej
nie można mieszać - czyli zakup jednej dechy i pary nart (lub odwrotnie) niemożliwy

Jedyne czego nie wiem (i w zasadzie najwazniejsze;p) to jak wyglada sytuacja z dostepnoscia danego sprzetu, ale od tego sa telefony ;p

Jak juz byl podobny temat to sory ale nie widzialem

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

heheh niezła rozkmina, kto nie ma nart to niech korzysta bo takie obniżki to sie nie zdarzają za często

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

"Narty sprzedajemy tylko w setach narciarskich narta + wiazanie. Wiązania nie są objęte tą promocją."

czyli na wiazaniach sobie odbija. bo samych nart nie mozna kupic... :/

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

tego to juz nie wiedzialem, ale w zasadzie tez powinno sie oplacac..

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

grafo napisał/a:

Przedlagajac forum snowboardowe trafilem na fajny temacik o promocji w skiteam (www.skiteam.pl)....

no to kureffka! przejebałeś teraz. w najbiższa niedziele idziesz do spowiedzi!

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

co ty ten... po takiej akcji ksiadz go juz nie wpusci do kosciola :P

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

herezji nie bylo, brat jest parapetowiec i to on mi to dal, ale nie chcialo mi sie tego wyjasniac wiec napisalem, ze sam znalazlem.

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

to ja wam tylko napisze, ze cena wiazania w fabryce (np w austrii - head, czy francji - dynastar ... zreszta niewazne bo i tak wszystko made in china) ... równa sie cenie nart.

a ze potem na nartach jest 500% marży, a na wiazaniach ino 200% (dla przykladu) to takie prawa rynku.

taka mala dygresja "nie"zwiazana z tematem

9 (edytowany przez sznerchu 2006-04-20 21:41:12)

Odp: promocja w skiteam.pl !

miejmy nadzieje ze kiedys powstanie sklep ski2die i ceny dla "ludzi dobrej woli" beda nizsze...... choc o troche...

tak z tylko 200% marzy na nartach i 100% na wiązaniach i byloby spoko....

tylko ze latwo powiedziec a ciezej zrobic... marzenia...

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

LS napisał/a:

to ja wam tylko napisze, ze cena wiazania w fabryce (np w austrii - head, czy francji - dynastar ... zreszta niewazne bo i tak wszystko made in china) ... równa sie cenie nart.

Marker Made in Czech Republik - przynajmniej tak pisze na moich :/

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: promocja w skiteam.pl !

<hahaha>