106

Odp: Zima 2012/2013

Mi tam Białka odpowiada : )

107

Odp: Zima 2012/2013

Wybiera sie ktoś może jutro Julki/BK?

108

Odp: Zima 2012/2013

Białka jest ok.Chociaz wiecej promuja tam parapeciarzy.Osobny wyciag dla parku to plus i czesto zmieniają układ przeszkód.

109

Odp: Zima 2012/2013

Ostatnio będąc w Białce przez tydzień przez park przewinęło się więcej freeskierow niż parapeciarzy, serio. Minusem jest to, że ludzie nie mający nic z freestylem wspólnego śmigają tam cały czas i  wypraszając dwóch przychodzi kolejnych trzech.

110

Odp: Zima 2012/2013

Nie rozwalajcie tematu pogodowego :D o parkach macie w miejscówkach.Od przyszłego tygodnia ma sypać i mrozić na południu. POW POW POW. Dużo ludzi ze Śląska będzie myślało gdzie uderzać w zime. Zako za daleko, tak samo zieleniec. Najlepiej Szczyrk ale   julkami  ( największe rozczarowanie ich stanem przygotowania w zeszłym sezonie, za każdym razem jak go atakowaliśmy mieliśmy nadzieję że bedzie przygotowany. Zawsze dupa. Podobno ktoś kiedyś widział te hopy co tak obiecywali ). Do bukovca już trochę dalej, ale za to może będzie lepszy stan. Wie ktoś jeszcze o jakiś parkach w tamtym regionie/ jibb parkach w miastach? Ależ litanie strzeliłem.

111

Odp: Zima 2012/2013

Stary, mówisz żeby nie rozwalać tematu pogodowego a sam się pytasz o miejscówki ;-) Ogarnij! ;-)

112

Odp: Zima 2012/2013

"bynajmniej wie co mowi" :D

kurna, juz w listopadzie zapowiadali w telewizyjnych pogodach ze od grudnia sie zacznie zima...i sie nie mylili...YEAH ! zieleniec rusza w ten weekend, mysle ze czechy tez nie zostana w tyle, bo ostatnio przeszly tam sniezne nawalnice, mysle ze sezon pomalu otwiera swe ramiona !

113

Odp: Zima 2012/2013

spokojnie nie ma co panikować : )

114

Odp: Zima 2012/2013

Zima się jeszcze nie zaczęła ! ;)

115

Odp: Zima 2012/2013

Coś mi śmierdzi, że konkretna zima do nas zawita gdzieś w połowie stycznia

116

Odp: Zima 2012/2013

nareszcie nagonka na ekoterrorystów :)

http://www.beskidzka24.pl/artykul,bitwa … ,7083.html

117

Odp: Zima 2012/2013

No z tym Pilskiem to przegieli pałę...

118

Odp: Zima 2012/2013

eee tam Julki Forever ;) heheh.No i oczywiśćie obowiązkowo BurnInSnow :D

119

Odp: Zima 2012/2013

MARo_16 napisał/a:

Nie rozwalajcie tematu pogodowego :D o parkach macie w miejscówkach.Od przyszłego tygodnia ma sypać i mrozić na południu. POW POW POW. Dużo ludzi ze Śląska będzie myślało gdzie uderzać w zime. Zako za daleko, tak samo zieleniec. Najlepiej Szczyrk ale   julkami  ( największe rozczarowanie ich stanem przygotowania w zeszłym sezonie, za każdym razem jak go atakowaliśmy mieliśmy nadzieję że bedzie przygotowany. Zawsze dupa. Podobno ktoś kiedyś widział te hopy co tak obiecywali ). Do bukovca już trochę dalej, ale za to może będzie lepszy stan. Wie ktoś jeszcze o jakiś parkach w tamtym regionie/ jibb parkach w miastach? Ależ litanie strzeliłem.


yyy, nie wiem na których julkach jeździłeś, ale na tych co ja, to w zeszłym roku były 3 chopy. 2 na gorze i jedna na dole.

120

Odp: Zima 2012/2013

Może miał na myśli park burna?