Temat: Kupowanie butow przez internet - Bez mierzenia

Za kazdym razem kiedy widze ogloszenie o checi zakupu butow przez net jestem lekko zdziwiony.
Zzera mnie ciekawosc i musze spytac
- czy kupowales kiedys buty narciarskie bez mierzenia ?
- jesli tak, to czy okazaly sie wygodne ?
- jesli kupowales i nie okazaly sie wygodne, co im dolegalo ?
Bo moze to powszechna praktyka a ja po prostu jestem dziki bo bez mierzenia bym nie kupil.

2

Odp: Kupowanie butow przez internet - Bez mierzenia

Mi się wydaje, że ludzie, którzy kupują buty przez internet najpierw mierzą je w sklepie a później zamawiają. Ewentualnie, liczą się z tym, że jeśli but nie będzie pasował to go odeślą na koszt własny. W przypadku, gdy nie ma jak przymierzyć buta na własnej nodze, chyba warto liczyć się ze stratą tych 15-20 pln na przesyłkę.

3

Odp: Kupowanie butow przez internet - Bez mierzenia

Ja juz kupowalem 2x przez internet.
Za pierwszym razem gdy zaczynalem przygode z deskami-buty okazaly sie calkiem wygodne,byly to jakies damskie jak sie pozniej okazalo atomici o flexie 50.
I teraz ostatnio kupilem.Byla to taka historia,ze rok temu po zmierzeniu kupilem sobie full tilty,na stoku okazaly sie za waskie,na moja noge,ale juz z braku srodkow przekatowalem w nich ten sezon,po prostu nie dawalem rade spedzic caly dzien na stoku.
Teraz znajac szerokosc full tiltow mialem hot doggery,a maja one 98mm,postawilem na szersze buty,a ze mialem wczesniej salomony,ktore byly najwygodniejsze dla mnie,to postawilem na salomony,przez internet kupilem sobie salomon kreation,i jak na chodzenie w domu sa idealne narazie ;p
Zobaczymy jak na stoku,ale watpie by okazaly sie niewygodne.
Bang!

4

Odp: Kupowanie butow przez internet - Bez mierzenia

kupowałem już dwie pary butów przez internet bez przymierzania i zawsze są idealne może mam jakąś spoko wymiarową stope ;)

5

Odp: Kupowanie butow przez internet - Bez mierzenia

Ja kupiłem dalbello krypton przez neta w ciemno, nigdy nie miałem ich na nogach ani też nie byłem przekonany do rozmiaru i trafiłem idealnie;) wiedziałem jedynie jaki rozmiar dalbello jest na bank za duży

6

Odp: Kupowanie butow przez internet - Bez mierzenia

kupuj śmiało tylko dobrze określ sobie jaką długość wkładki potrzebujesz. Różnica w cenie pomiędzy sklepem internetowym a stacjonarnym bywa nieraz znaczna stąd ewentualny zwrot nie boli. :) powodzenia w szukaniu okazji :p