1

Temat: Wirus

Nie wiem co jest grane ale od jakiegoś miecha co parę dni zmienia mi się automatycznie sygnaturka !!! Raz jakaś reklama viagry, potem jakieś skrypty !   Niech adminowie forum zrobią lepsze zabezpieczenia, bo tak samo jest z postami. Czasami są zaspamowane jakimś gównem.

2

Odp: Wirus

Ja też nie wiem co się dzieje teraz nawet tematu nie mogę dodać..mógłby chyba się ktoś tym zająć...jak jeden admin nie ma na to czasu to może ktoś inny się tym zajmie..

3

Odp: Wirus

Z każdym tygodniem jest coraz więcej spamu na forum :/

4

Odp: Wirus

Nie rozumiem czemu nie można zrobić adminem osoby, która będzie miała na to więcej czasu..

5

Odp: Wirus

+Usuniecie tych spambotowych watkow
+ Napisanie regulaminu gieldy ! ZDJECIA w watkach + CENY !
+ Rozwiazanie problemu z sygnaturami

Ale biorac pod uwage, ze forum jest pro publico bono to raczej nie mozna narzekac.
Ale byloby milo ^^

6

Odp: Wirus

Do pilnowania regulaminu potrzebni są moderatorzy więc to nie takie łatwe

7

Odp: Wirus

LOL@tv6kur

Dobra, ale tu nie ma zadnych burd, walki zbrojnej, partyzanckiej czy skakania sobie do gardel.
Wiec to nie jest kwestia tego zeby posiadali jakies, bog jeden wie jakie kompetencje - chodzi o to, zeby po prostu byli.

8

Odp: Wirus

Administrator pracuje nad tym od kilku dni. Po zmianie forum na nową wersję i dodaniu nowych zabezpieczeń przez chwilę było dobrze, ale znów spam zaatakował. W najbliższych dniach będzie robiona jeszcze jedna migracja forum, więc mamy nadzieje, że to pomoże.

9

Odp: Wirus

witam,

tak - przenosimy forum na zupełnie inną strukturę - finalnie nie będziemy korzystać dalej z punBB
wymaga to niestety przeniesienia wszystkich forów, wątków, postów etc... do nowych tabel o innych parametrach, układach pól
dwukrotnie już konwersja nie do końca się udała, pomimo używania oryginalnych narzędzi dostarczonych z nowym forum - muszę korygować ręcznie

myślę, że najpóźniej w weekend pojawi się nowe forum, znacznie lepiej zabezpieczone i przede wszystkim ciągle rozwijane i aktualizowane

za wszelkie niedogodnosci w imieniu S2D przepraszam

Darek

10

Odp: Wirus

Proponuje wszystko to dobrze poukłafać np.spis trików itd,albo jeszcze od czego tu zaczać itd itd?!?!?!Radze aby było to zrobione bo bedą nie potrzebne tematy robione?!

11

Odp: Wirus

spoko, ze jakis moderator usuwa posty uzytkownikow, a nie usunie smieci i spamu od botow :|

12

Odp: Wirus

Co z tym adminem???Coraz wiecej syfu już się robi na tym forum.

13

Odp: Wirus

Niestety mamy problem z adminem od spraw technicznych - w czasie się to rozjechało - miało być naprawione ponad miesiąc temu, ale niestety nie jest :(
Mamy nadzieję, że za kilka dni sytuacje się zmieni.

Odp: Wirus

A nie możnaby zrobić jakiegoś tymczasowego moderatora, który by ręcznie usuwał ten spam? Bo trochę to wkurzające jak w "ważnym" wątku pojawia się SPAM.

No i przydałby się też moderator po to aby zrobić porządek na "Giełdzie", co ktoś tam już wyżej postulował

15

Odp: Wirus

tak zle jeszcze nie bylo jak jest