1

Temat: Salomon SPK

Czy buty Salomon SPK nadają się do parku? Szukałem troche w necie i w większości pisało że są to buty freeridowe.

Odp: Salomon SPK

BEEEEEE to jest but typowo parkowy a nie freeridowy sam uzywam i naprawde sa mega fajne dobrze trzymaja dwie klamry mega wygodna sprawa liner buty prawie jak domowe kapcie

3

Odp: Salomon SPK

No właśnie w parkach większość riderów widziałem w tych butach, a na necie pisze że do freeride'u, w takim razie je kupuje ;)

4

Odp: Salomon SPK

nie są ciężkie? bo z tego co widze 4,6kg ważą. A np. Full Tilt Drop Kick ważą niecałe 2kg para wydaje mi się że to spora różnica.  Jakie jest wasze zdanie? Czy o tyle lżejszy but jest lepszy?

5

Odp: Salomon SPK

SPK Kreation ważą 3,6 kg.

6

Odp: Salomon SPK

chodziło mi bardziej o to czy jest to odczuwalna różnica w tych kg a nie o to ile dokładnie ważą buty spk

7

Odp: Salomon SPK

Mi chodzi dokładnie o model Salomon SPK Kaos

8

Odp: Salomon SPK

W full tiltach niecałe 2kg wazy jeden but a nie para. Hot doggery sa jakies 200 gram lzejsze od spk kaos, sam sprawdzałem.

9

Odp: Salomon SPK

http://twotip.com/p/buty-narciarskie/fu … 1213-14108  właśnie jest tutaj dokładnie zaznaczone że para. Ale nie chodzi mi o to ile dokładnie waży itd. raczej moje pytanie jest takie czy lżejszy but lepiej robi robote?