Temat: Snow show - prośba o opinie

http://www.snowshow.pl/

Cześć, Znacie biuro? Zastanawiam się nad marcowym wyjazdem do Risoul na music fest, z tego co widzę to cenę mają ok, proszę o info, pzd

2

Odp: Snow show - prośba o opinie

Fajne biuro - imprezy, koncerty, konkursy (nagrody - kurtki, deski, gogle - ZGRZEWKA ŻOŁĄDKOWEJ GORZKIEJ), zniżki
Dziennie po 5 sms-ów gdzie jaka impreza szkolenie czy pokaz....

Byłem rok temu na tym wyjeździe 'music fest' i było MEGA w tym roku też się wybieramy na ten wyjazd - POLECAM

3

Odp: Snow show - prośba o opinie

Też byłem i też polecam. Dobra cena...warunki takie jak w hotelach we francji..ale nikt tam nie jedzie siedzieć w pokoju..Najwiekszy snow show jest w risoul - sama miejscówka też fajna. Bardzo dobry snowpark w tym terminie (koniec marca) powinnien być jeszcze w dobrej kondycji choć w zeszłym roku pod koniec wyjazdu na 2 trasach przetopy i zostaly zamknęte + jeśli będzie warun naprawde fajny teren do freeridu - i moim zdaniem bezpieczny. Szeroki wachlarz impres apress. Generalnie nie ma się do czego przyczepić...Jakby nie to że to naprawde daleko ( w zeszłym roku nasz autokar złapał gume we włoszech +2h + kierowca na przełęczy we francji zamiast poczekać i pojechać cała szerokością jezdni to chiciał to zrobić tylko na swoim pasie i...zawiesił autobus na jezdni.. +4h) na szczeście była wódka i jakoś dało rade to znieść. ;). Jak chcesz wiedzieć coś więcej to pisz. Pzdr

4

Odp: Snow show - prośba o opinie

kolego byłem w kwietniu i w grudniu w Risoul
biuro spoko imprezki można się wyluzować są nieźle zorganizowani i dają radę ale jak wiadomo wszystko zależy od ludzi
ogólnie polecam
cena dobra zwłaszcza jak za takie wyjazdy choć w tym sezonie wyjazdu w środku sezonu są astronomicznie drogie np Risoul za 1990 to nieporozumienie bo miejscówa fajna super parki świetny freeride miałem w grudniu było bosko ale to jednak tylko Risoul

jak ci cena odpowiada i kurort to się nie ma co za dużo zastanawiać naprawdę fajne wyjazdy zdarza się nie rzadko, że rano nie umiesz wstać na stok

5

Odp: Snow show - prośba o opinie

Właśnie taki miałem cel pojechać i poimprezować, nie koniecznie szkolenie, ponieważ trochę inny styl jazdy preferuje. O jakie atrakcje głównie chodzi? Jak opcja związana z zakwaterowaniem? Jak region? Czy Risoul jest połączone z Varsem (chodzi o jeden skipass) ?

6

Odp: Snow show - prośba o opinie

Tak, na jednym skipasie jeździsz w Risoul i Vars - ale co jest fajne tam nie masz bramek tylko wyrywkowo obsługa sprawdza posiadanie skipasu :D

7

Odp: Snow show - prośba o opinie

Dzięki wszystkim za informację, na pewno przydadzą się w podjęciu decyzji.
Jeszcze małe pytanie: czy ktoś wybiera się do Risoul 22.03 z Wrocławia lub okolic ? /ale to juz moze prosze info na PV
POZDR

8

Odp: Snow show - prośba o opinie

Napiszę, bo dobre rzeczy trzeba chwalić :) Nie wiem czy SnowShow to nie najlepszy organizator zimowych wypadów od nas w Alpy. Od 10 lat mam możliwość szusowania, oczywiście nie tylko z nimi i ich wyjazdy przekładają się praktycznie w ponad 90% na to co widać na filmach, zdjęciach i piszą ludzie. Wiadomo, że zdarzają się warunki losowe, które utrudniają szusowanie itp. ale wszędzie tak jest. Są też ludzie, którzy myślą że jak zapłacą 1500 za wyjazd to nie wiadomo jaką gwiazdkę z nieba będą mieli.. ale niestety są tacy i nic na nich nie poradzimy.
A co do warunków, widoków i jakości Alpejskich kurortów nie trzeba nic dodawać, tutaj filmy i zdjęcia nigdy nie skłamią. Jak to mówił pewien znajomy z wyjazdów "ale pro opcja" ;)