151

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Tak :D to ja. Jak się wiązanko czuje?

152 (edytowany przez zet638 2013-01-29 20:27:25)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

wiązanko pękło i nie da się z tym nic chyba zrobić tylko przeszczep podziała, niby poskładałem ale wątpię, że wytrzyma choć jeden podskok jutro sprawdzę :/  http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=9661
ehh a tak fajnie było, to teraz jestem uziemiony

153

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

jest jakis park w tym roku w krynicy?

154 (edytowany przez tencogoniema 2014-02-15 15:18:55)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

a jest jakis snieg w krynicy? Wlasciciele osrodka dali ciala z nasniezaniem, nie zadbali o odpowiednia ilosc wody i jak byla okazja do sniezenia niebylo czym wiec jak matka natura nie pomoze to nic z tego nie bedzie.

155

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

ruszyło

156 (edytowany przez Calma 2015-02-02 18:06:07)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Byłam, widziałam i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona :)  Szczególnie w porównaniu z zeszłym rokiem. W Krynicy od kilku dni leży puch, a chętnych na niego mało. Nie wiem czy zachwyca mnie tak, bo jest go dużo czy dlatego, że był to mój pierwszy prawdziwy freeride, ale było niesamowicie :D
Jest jeszcze Wierchomla. Dziwne, że nikt jeszcze tego nie napisał, ale otworzyli na ten sezon poduchę. Niestety nie tanio, ale jest fun i można złapać niezły progres w klejeniu różnych trikasów. Trzeba tylko uważać z czasem, bo jest otwarta od 12.

Lepiej już się zamknę, a wszystkim nam jeszcze więcej śniegu życzę :)

157

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

nie sadze zeby nie bylo chetnych, w najlepszych miejscowkach nei ma juz sladu swieżego :)