16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sprzedam ZAG BIG , dł. 188 cm

Lecz tego kulasa , lecz! Bo bedzie sie działo.... wiem , ze powoli schodzimy z tematu, ale juz sie zimy doczekac nie moge! Wiem , ze sa lodowce i summer campy, ale to nie to samo...   Jest jednak nie powtarzalny klimacik i mentalna aura  w przebywaniu gdzies w górach...  do tego metr swieżego, białego nartkotyku , jakies nawisy, skałki a poźniej poworoty przez lasy (gęste jak kambodżańska dzungla zimą :) .. chyba mnie poniosło.

No nic... jak cos chcecie wiedziec jeszcze o tych Zag`ach to pytajcie.

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sprzedam ZAG BIG , dł. 188 cm

Ja Ciekaw jestem czy Bolek za rok wygra Jasna Adrenaline kurde dobry kolo jest jak z robinem wygral.

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sprzedam ZAG BIG , dł. 188 cm

pikna sprawa taki FR wypadzik... szkoda ze na pomorzu nie wyrastaja nam jakies nowe alpy :P

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sprzedam ZAG BIG , dł. 188 cm

Bolek  rozwalił system na chopoku heheeh :)

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sprzedam ZAG BIG , dł. 188 cm

Jeśli chodzi o zawody , to zachowując szacunek przedewszytkim dla mojego sąsiad z podwórka , czyli Bola a także smego MC` Robina .. to nie wiem jakby ta cała impreza wygladała , gdyby byli wszyscy zawodnicy z pierwszej, marcowej edycji (odwołanej z powodu pogody). A było wtedy 70 zawodników , wymiataczy prawie ze wszystkich państw świata (no dobra brakło gości z RPA , Mogadiszu i Angoli , ale oni mieli wtedy podobno swoje zawody:) ..

Musze stwierdzić ze cięzko wetdy było wytypować zwyciezce... 

Choć po raz który podkresle, że tak naprawde to klimat zawodów najbardziej zapada w pamieci - jezdzi sie z jakims typami całymi dniami i w zyciu po ich zachowaniu nie widać że są mega prosami swiatowego formatu... ktorzy zatrzymali sie na Slowacji przypadkiem , bo jadą akurat z Alaski na Syberie przez jakies male kraje w Europie wschodniej.

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sprzedam ZAG BIG , dł. 188 cm

eee tam wiaodme dobrze mowisz ale i tak r5pect ze dal rade