Temat: Jaki lek na zatoki

Witajcie !
Mam do Was pytanie odnośnie problemu z zatokami u dzieci , co warto im podawać , macie jakieś sprawdzone sposoby ? Nie bardzo wiem co podać mojemu synkowi Naturalne metody nie są zbyt skuteczne. Czytałam że jest taki lek   sinupred ulotka
uważacie że warto ? Macie jakieś opinie na ten temat ?

2

Odp: Jaki lek na zatoki

a jakich metod naturalnych próbowałaś? na pewno nie warto dawać sterydów bo mają wiele skutków ubocznych np. powodują niepłodność o czym się nie mówi otwarcie. Sięgnij po naturalne olejki - jest taki blog na którym pani podaje kilka skutecznych metod. Sprawdza się olejek oregano i ogrzewanie zatok

3

Odp: Jaki lek na zatoki

Dobre są takie saszetki które się rozpuszcza w wodzie, wlewa do specjalnej butelki z dziurą i przepłukuje nos

4

Odp: Jaki lek na zatoki

pomoże płukanie i wygrzewanie, ale trzeba systematyczności niestety i troche czasu, z doświadczenia wiem, że nie warto sięgać często po antybiotyki, bo pomagają bardzo chwilowo

5

Odp: Jaki lek na zatoki

Może zamiast faszerować się lekami, może lepiej postawić na jakieś inhalacje

6

Odp: Jaki lek na zatoki

Może zamiast szukać takich informacji w internecie lepiej udaj się do lekarza? On Ci powie, jaki lek najlepiej na Ciebie zadziała

7

Odp: Jaki lek na zatoki

Stosuję ten sam lek tyle ,że w tabletkach jak mam przeziębione zatoki i bardzo mi pomaga.

8

Odp: Jaki lek na zatoki

Ja tez postawiłabym na inhalację solą fizjologiczną