16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

spojrzcie choazby na ich rowery gorskie- zajmuja czolowe miejsca w rankingach.

co robia? przegapilem cos? ha! to moze i pro-riderow maja? :P

Temat Wedzow to moze lepiej pominmy, juz dosc sie z nich nabijalismy kiedys... w sumie narty to nic.. ale ich opis na stronie bylo mistrzostwo :D

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

najlepsza jakosc za najnizsza cene- prawie jak biedronka :p
ale rowery sa wypasne.... z tego co pamietam w wueopejskim rankngu do 8tys decathlon mial 2 miejsce,
w polskim tescie BB pierwsze o ile dobrze mowie.



a te co dalem to nie sa wedzy :
<obrazek>

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

dla mnie total szais!
i nie ma sobie czym głowy zawracać

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

na jakiej podstawie tak stwierdziles?
nie zebym tego produktu bronil bo nic o nim nie wiem
ale nie nazywam go od razu gownem bez uzasadnienia :D

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

nie no ciuchy spoko sa ale nart tam w zyciu nie kupie chyba ze nie dla mnie swoja droga dla ludzi ktorzy lubia sie bawic na stoku opja nie jest najgorsza.. elo.

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

ooo kurde ;d wlasnie sie dowiedzialem ze mam... kijki Wedze! :E ( http://www.quechua.com/EN/images/assets/asset_3742849.jpg - ladne :E :E szkoda ze gangsterskich chust nie robia ;E)
szit nisamowity w sumie - powyginaly sie po pierwszej glebie na boksie i to lekkiej, wlasciwie to kwestia czasu kiedy sie zlamia, no a nie kosztowaly wcale jakos "prawie nic" bo z 80zł.
albo tak trafilem po prostu, albo wszystkie sa syfne.
a narty? hm - takie sieci maja to do siebie ze nie robia najlepszych rzeczy, ale na poczatek / dla ludzie poczatkujacych sa idealne, taka odskocznia do czegos lepszego. quechua jest bardzo popularna firma, i te kipsta i reszta marek decathlonu, szczegolnie we francji - jednak nart bym nie polecal. tak samo butow snowboardowych ;) (przemakaja - wszystkie ;d)

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

Dzisiaj rano widzialem, omalo co sie kanapka nie zakrztusilem (bo sniadanko jadlem przed szkola)... ja jakos tez jestem sceptycznie nastawiony, nie wiem, nie mam decathlona pod nosem, ale za kazdym razem jak tam bylem to niby tego towaru z 1000m2 a na prawde trzeba sie wysylic zeby znalezc tam cos ciekawego, moje osobiste porownianie to takie sportowe makro, trudno trafic jakies nowe modele butow do kosza chociazby.

Poza tym... porządne narty nie potrzebuja reklamy w TV (delikatne wspomnienie w gazecie rozumiem, a nie nachalna reklama w porze sniadaniowej na tvn 24). A reklamy potrzebuja wiadomo jakie rzeczy...

23 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

z ta reklama to sie nie zgodze do konca ale imo takie wedze dla rekreacyjnych ludzisk jezdzacych 4dni w roku na nartahch bedzie ok bynjamniej na pewno nie jako tt

24 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

Byłem, widziałem, dotykałem... Lipa ze aż w oczy szczypie, narty są jak by z plastiku - takie było moje pierwsze wrażenie :P
pozdrO dla Qłeczuszków xD
<lol>

25 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

Ale szata graficzna  z truskawkami smakowita =D jak kanapka =D haha

26 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

mój kolega pracował w decathlonie w dziale sprzedaży nart- podobno ludzie chętnie je kupują...

kiedyś jakiś facet się go zapytał: "proszę pana, co to jest w ogóle ta ke... kechuja?" xD

27 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

ciastko ale żeś przywalił z tymi ich rowerami na poprzedniej stronie ;)

Co do nartopodobnego wyrobu - też miałem z nim stycznosc bo decathlon mam niedaleko, i nie jest to nis specjalnego... raczej na prezent dla dzieciaka bo "wygladają inaczej to pewnie są do skakania" ..

28 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: co to za szit??

mieszko_ napisał/a:

jesli chodzi o narty to wiesz musi byc zapewniona jakosc

co racja to racja

29

Odp: co to za szit??

Może ktoś z was zainteresował by się stroną internetową  https://www.nowakobiecosc.pl/silownie-z … e-treningi . Tam naprawdę dla każdego człowieka są bardzo interesujące wiadomości.

30

Odp: co to za szit??

Jak dla mnie to takie narty są jak najbardziej potrzebne na rynku. Ktoś, kto dopiero zaczyna z nartami nie będzie przecież wykładął x tysięcy na hobby, które może go zainteresuje, a może w ogóle nie będzie kręcić.