1 (edytowany przez freeski 2013-04-12 17:36:38)

Temat: Co sądzicie o...

Jest to mój pierwszy post i chciałbym się przywitać ze wszystkimi - witajcie!
Od tegorocznego sezonu zainteresowałem się freestyle, zwykłe narciarstwo mnie już po prostu nudziło.
kilka tygodni temu kupiłem narty Atomic AFT o długości 163 cm. A mam 185 cm wzrostu i 60 kg wagi.
Uważam, że na początek jako raczkujący (żeby nie nadużyć słowa początkujący) freeskier zadowolę się taką długością. Co sądzicie o tych nartach, ponieważ na nogach miałem je tylko 2 razy i nie bardzo wiem co o nich sądzić. W parku wypadają zdecydowanie lepiej od klasycznych zjazdówek.
Pozdrawiam, Mateusz. :)

2

Odp: Co sądzicie o...

Sądzimy, że są 20 cm za krótkie i to już bardzo leciwy sprzęt.
Ile za nie zapłaciłeś?

3

Odp: Co sądzicie o...

Po co sie pytasz o rady jak i tak nie słuchasz.Jak bys słuchał innych i choc troche wgłebił sie w temat to bys nie kupił takich krótkich.Spieprzyłes sprawe.A jak zaczniesz skakac to już zupełnie skumasz o co chodzi.

4

Odp: Co sądzicie o...

Narty właściwie zamieniłem ze starych tomików beta carv na aft wiem, że to są trochę za krótkie ale zanim zacznę skakać to minie jeszcze co najmniej 1 - 2 sezony

5

Odp: Co sądzicie o...

E tam jak poczujesz "krew" to zaczniesz szybciutko nie za 1-2 sezony.To zarżnij je w parku czy streecie i kupisz juz odpowiednie!

6

Odp: Co sądzicie o...

Po pierwsze trzeba mieć gdzie skakać :) zaczynam jazdę free w Chrzanowie jest tam nieduży snowpark 3 boxy 3 raile więc na początek jest ok :D planuje w ferie wyjechać  w góry tam się może czegoś naucze.

7

Odp: Co sądzicie o...

Moim zdaniem ten wątek w ogóle nie jest ciekawy.Takie jest moje zdanie na ten temat.

________________________________________
http://magmador.com.pl

8

Odp: Co sądzicie o...

A co sądzicie o horoskopach? Bardzo mnie interesuje ostatnio ten temat dlatego jestem ciekawa czy może kogoś z was też to interesuje? Często sprawdzam fazy i stany księżyca na stronie aktualną faza księżyca tutaj oczywiście dostępne są także darmowe horoskopy które można sprawdzać na wet codziennie. Zobaczcie koniecznie na stronę.

9

Odp: Co sądzicie o...

O, ktoś polecił Chrzanów, byłam kilka razy i sobie chwalę!