Temat: Sklep z herbatami i kawami

Chciałabym Wam polecić stronę https://cupandyou.pl/prezenty/prezent-d … wieta.html , na której znajdziecie najróżniejsze kawy i herbaty. Zamówiłem u nich prezent dla chłopaka na świeta i jestem bardzo zadowolona z decyzji.

2

Odp: Sklep z herbatami i kawami

Jeśli chodzi o herbaty to ja raczej rzadko je pijam i w głównej mierze skupiam się przede wszystkim na kawie i to właśnie ją głównie piję codziennie rano. Od razu chciałbym każdemu polecić świetną kawę w kapsułkach z firmy https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original która za każdym razem smakuje tak samo wyśmienicie.

3

Odp: Sklep z herbatami i kawami

W sumie gdy nadal piszemy o kawie to ja także chcę powiedzieć, że niezwykle ciekawie na ten temat napisano na stronie https://www.slodkosci.pl/czy-kawa-moze- … wiedz-sie/ i jak najbardziej takie kwestie na pewno fajnie jest znać. Tym bardziej, że mnie od zawsze interesowała kwestia zdrowotna co do picia kawy.

4

Odp: Sklep z herbatami i kawami

Kiedy jeszcze chodzi o samą kawę to ja również chcę powiedzieć, że na pewno bardzo ważnym jest to aby wiedzieć również jaki ekspres do kawy najlepiej kupić. Myślę, ze bardzo fajną opcją jest zaglądanie do sklepu https://teges.pl/ gdyż tam bez problemów znajdziemy wiele różnych sprzętów.