1 (edytowany przez Pamparampam 2012-10-13 20:17:46)

Temat: Sprzedam Rower NS Core III

http://goo.gl/ZLVH6

Wszystko widac na allegro.
Promocja zimowa dla Ski2Die - 1600 + Wysylka.

Kontakt: przeciwkurzowi@gazeta.pl

2

Odp: Sprzedam Rower NS Core III

Ej kolego ile masz wzrostu? Bo nie wiem czy rama 17" mi podejdzie.

3

Odp: Sprzedam Rower NS Core III

Wszystko zalezy od tego do czego planujesz go uzywac.
Circa 190 cm, ale kupilem te sztyce 420 bo byl  przymaly do "normalnego" jezdzenia.
To troche pomoglo, ale wciaz maszyna pozostawala mocno terenowa i krotka.

Wiec.. Zalezy do czego.

Ah, obecnie na rowerze sa pedaly do SPD'kow - gdyby ktos byl zainteresowany to znajde te platformy i sztyce, chyba, ze nowy wlasciciel bedzie wolal SPDki.

4

Odp: Sprzedam Rower NS Core III

To wzrost mam podobny.. Chciałem pośmigać po górkach trochę. Taka turystyka bardziej niż downhill czy coś. Poza tym na dojazdy z A do B. Teraz mam bullsa cross mover 24" stąd obawy co do 17". Poza tym nie jestem pewien co do ramy (stal) czy nie będzie za ciężka.. Chyba będę musiał szukać jakiejś 19" w górę.

5

Odp: Sprzedam Rower NS Core III

Wszystko w tym przedziale cenowym, o podobnej do NSa geometrii to stal, wszystko wazy mniej wiecej tyle samo.
Jak chcesz przejechac z A do B to nadaje sie swietnie, jak masz ambicje a'la Lance Armstrong - To raczej nie wyjdzie.

Jak cos to sie odzywaj.

Odp: Sprzedam Rower NS Core III

Kosze na śmieci uliczne spełniają kluczową rolę w utrzymaniu czystości i porządku w przestrzeniach publicznych. Są one rozmieszczane w strategicznych miejscach, takich jak parki, place, ulice czy deptaki, aby maksymalnie ułatwić przechodniom pozbywanie się odpadów. Ich odpowiednia konstrukcja i rozmieszczenie mają za zadanie nie tylko zachęcić do utrzymania czystości, ale również zapobiegać zanieczyszczaniu środowiska, co ma bezpośredni wpływ na jakość życia mieszkańców miast i miasteczek.