1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: NZ Freeski Open

Po prostu zmiazdzyly mnie te zawody - dzis byl HP, ale poza tych chlopaki i dziewczyny trenowali na trasie do jutrzejszego slopestylu. Snowpark jest duzo lepszy niz legendy, ktore o nim krazal ...ten park poprsotu niszczy .. nie rozmiarami, ale tym co w nim jest i w jaki sposob jest przygotowane. Tu nie ma mowy o braku progresu ... jeden dzien, a wlasciwie moze 2 godzinki pojezdzilem (reszte czasu bylm zajety robieniem fot i kreceniem stuffu na video) ... i wydaje mi sie ze przelamalem kolejna barier .. i nie chodzi o skilsy, bo te mam jakie mam i tu rewelacji ni ebedzie ..ale o skakanie na "normalnych" skoczniach - 16 i 18 metrow w linii ... katy, looping ....wszystko niemozliwie dobre. A poza tym mega akcja poskakac razem i pogadac na szczycie, czy na krzeselku (tu jest tylko 1 wyciag - 4 os krzeslo) z takimi ziomami jak Simon, Sammy, Jossie W, Loic Collomb, nasze chlopaki z PFO Paddy i Slave tez tu sa .. i do tego laseczki - bez gwiazd, ale Pip Simmons (NZ), Janina Kuzma (AUS) i ladniutka japonka o nazwisku podobnym do Mitsubishi - panny naprawde niszcza psychike .. i nie ma wyjscia - trzeba ciosac za nimi na duze hopy i sie krecic. O swoich trickach pisac nie bede (beka), ale wszystkie mozliwe sw10, sw12, sw c7truck, normalne corki, bio, czy nienormalny CORK 3 Sammiego .... takich akcji sie nie zapomina.

A HP ... HP wygral jak rok temu Loic Collomb - zaciosal miedzy innymi flat9, sw10!!! i 1260. Drugi byl Jossie Wells (local hero) a trzeci Simmon Dumont. Paddy tez mega ciosal i byl w finalowej 8 - powiedzial ze na jutro na slopestyle szykuje bio 9 na 1 hopie i sw 10 na drugiej.

A poza tym mega atmosfera i mega chillowy klimat.... a z Polski to niektorzy kojaza takiego goscia co sie w necie czasem mocno udziela :) ... cheers Pep :)

Jaaaaaa .... ide na piwko - jutro ustawilem sie po zawodach ze Slavem, zeby cosik mnie tu pokrecil, bo glupio tak ani jednego ujecia z takeigo MEGA parku nie miec - no ale tak to jest niestety jak sie samamu jezdzi.

Eloooo from NZ

ps. nie chce ktos sie zrzucic i jakis dom tu kupic ... ja nie chce wracac :)

more info - http://www.freeskier.co.nz/powder/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=14&Itemid=43

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: NZ Freeski Open

no na juz do PCK zorganizowałem zbiurke na domek w NZ :D Sama radosc takie newsy czytać man!

3 (edytowany przez sznerchu 2006-08-15 18:40:39)

Odp: NZ Freeski Open

a tak w ogóle to ktoś ogląda relacje NZ Open w necie? Są na żywo relacje z tego co wiem ale nie próbowałem jeszcze. Nie wie ktoś jakie trza mieć łącze szybkie?

more info at http://newschoolers.com/ns3/web/content … =1172&

dzisiaj zaczyna sie chyba o 23 polskiego czasu relacja... (http://www.snow.co.nz/live/index.asp)

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: NZ Freeski Open

jossie zaciosa 27 in pretzel out na 1o metrowym down railu ze schodami, 36 na table, 54 tweek mute z table, switch cork 7 double nose na pierwszej hopie (14 metrow), switch 10 mute na drugiej hoipie (18 metrow) oraz switch 630 na down boxa (gap do boxa 20 ft = ok 7 metrow - dzis go probowalem i powiem szczerz, ze jak sie czlowiek przelamie zeby nie zwalniac ani troche to meag fajne uczucie jest (oczywiscie ciosalem normalie bez jakisch obrotow).

ale wiadomosc dnia (wczorajszego) jest inna ...wczoraj nei moglem napisac bo byla so called "imprezka po finalach" ... tak wiec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

zapamietajcie to nazwisko - KAYA TURSKI !!! ... panna z Kanady lat 18 .. mega fajna ... po polsku mowi calkeim dobrze, cala rodzina od pokolen lacznie z rodzicami jest z krolewskiego miasta Krakowa ... panna zajada pierogi, barsz i polish kielbase na codzien .... do tego jest to jej pierwszy sezon na nartach!!!!!!!!!! (jezdzila na rolkach dluuugo jak nasz Doniu Hall) ... i jest sponosrowana przez Salomona (tez jak nasz Doniu) ... no wiec ta niesamowicie fajna laseczka w finalowym przejezdzie zaciosala switch 7 mute na pierwszej hopie a na drugiej (jeszcze raz napisze 18 metrow) zajebala niesamowite SWITCH 1080 !!!! .... hell yeah!!!! (a na railach ma takiego stajla, ze cios - tez z rolek)

...more info, pictures, videos and very long interview z najlepsza freeskierka na swiecie w nowym numerze Nowej Szkoly 2006/2007 .... Polska rulez dudes!!!!!

SICK!!! albo jak to powiedzial Doniu "kureffka MISTRZ" :)

cheers from Snowpark

5 (edytowany przez pnk 2006-08-17 12:42:39)

Odp: NZ Freeski Open

..ja juz sie nauczylem na pamiec..K-A-J-A  T-U-R-S-K-I..dobrze wymawiam!?

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: NZ Freeski Open

pewnie zaprosiłeś na PFO Kaję.. co?

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: NZ Freeski Open

kto się interesował rolkami to zna Kaję Truski, o niej z Gnalcem już na początku sezonu gadaliśmy, że pewnie będzie dobrze dawać na nartach :D

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: NZ Freeski Open

prosta sprawa na pewno zaprosił! sw 10 w kat women to bedzie to !

a i na forum w steezach byla o niej kiedys wzmianka: http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?pid=11272

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: NZ Freeski Open

http://freeskier.com/freeskier/news.php?news_id=583