16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

i nie jestem tu nowy do cholery!!!!:)

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

sołt napisał/a:

bierzcie chopy sprawy w swoje ręce, bo po tej wizualizacji patrząc to będzie popierdółka a nie snowpark. Z reguły właściciele nie mają pojęcia jak powinien wyglądać park i jakie potrzebne są parametry terenu. Idzcie tam, wybierzcie miejscówkę która pomieści dużą hopę i raile i opowiedzcie o tym właścicielom.
Jak zrozumieją o co chodzi to zaczną działać jak należy(jeśli rzeczywiście chcą zrobić snowpark).
My ten etap mamy za sobą na naszej górce i właśnie tak to wygladało, że właściciel miał w planach snowpark od lat, ale wyobrażał go sobie raczej jak plac zabaw dla dzieci gdzieś na boku, dopiero my go uświadomiliśmy że potrzeba powierzchni, spadku terenu i odpowiedniego kształtu. Powiem wam, że facet nas zaskoczył i dał nam ogromny kawał ziemi i przeorał teren idealnie według naszego projektu, dając nam praktycznie teren porównywalny z głównym stokiem wyłącznie na freestyle. Może i wasi właściciele dadzą się namówić na taką współpracę!

-podzielam te fakty ale sosnowiec tak naprawde jest w centrum..niczego,daleko i wogole..watpie,ze bedzie jakies duze zainteresowanie?!?

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

pnk napisał/a:
sołt napisał/a:

bierzcie chopy sprawy w swoje ręce, bo po tej wizualizacji patrząc to będzie popierdółka a nie snowpark. Z reguły właściciele nie mają pojęcia jak powinien wyglądać park i jakie potrzebne są parametry terenu. Idzcie tam, wybierzcie miejscówkę która pomieści dużą hopę i raile i opowiedzcie o tym właścicielom.
Jak zrozumieją o co chodzi to zaczną działać jak należy(jeśli rzeczywiście chcą zrobić snowpark).
My ten etap mamy za sobą na naszej górce i właśnie tak to wygladało, że właściciel miał w planach snowpark od lat, ale wyobrażał go sobie raczej jak plac zabaw dla dzieci gdzieś na boku, dopiero my go uświadomiliśmy że potrzeba powierzchni, spadku terenu i odpowiedniego kształtu. Powiem wam, że facet nas zaskoczył i dał nam ogromny kawał ziemi i przeorał teren idealnie według naszego projektu, dając nam praktycznie teren porównywalny z głównym stokiem wyłącznie na freestyle. Może i wasi właściciele dadzą się namówić na taką współpracę!

-podzielam te fakty ale sosnowiec tak naprawde jest w centrum..niczego,daleko i wogole..watpie,ze bedzie jakies duze zainteresowanie?!?

niczego? chyba coś ci sie popiepszyło... jest o wiele lepsza dojazd ze wyszyskich stron niż do zapyziałego bytomia! Z Bielska jedziesz na k-ce prosto ja w pyte strzelil a pozniej z k-ce to juz tylko 10 min wiec man, nie mow ze zle polozenie, a z tego co widac to jakis dziwny jest ten uklad ze najbardziej uczeszczane "snowparki" postaja w miejscach z daleka od gor :P

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

no fakt pnk, ja tam pewnie się nie wybiorę :)  ale ważne żeby lokalne suczęta miały gdzie hipać i jibbować i żeby w różnych smutnych jak pizda miejscach się dobrze działo.

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

..moze i dojazdy sa ale tak czy inaczej daleko!

21 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

ok 70 km od ciebie wiec tyle samo co ja mam do Krk.

22 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sosnowiecka górka

..no tak ale jak mam do wyboru park na julianach a park w sosnowcu to raczej pojade..?