31 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

miejscowki sa tylko sniegu brak :(

32 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

A propos miejscowek u nas (sosnowiec) juz bylo pisane o rurce w sielcu ( są 3 ) poki co wrzucam zdjecie pierwszej, najnizszej ale i najdluzszej z nich wszystkich i chyba najbardziej lajtowej ; )

<obrazek>

+ http://fakidogi.ovh.org/rura/4.jpg
+ http://fakidogi.ovh.org/rura/2.jpg

i jeszcze ta kolo sądu rejonowego mi wpadla w oko :

<obrazek>

dosc wysoka ale konkretnie szeroka podwojna, w fajnym miejscu ; )

+ http://fakidogi.ovh.org/rura/sad1.jpg
+ http://fakidogi.ovh.org/rura/sad2.jpg

jutro moze przejde sie na kolejne dwie w Sielcu + taka mega rurke wyczailem jeszcze na Sroduli, ale to dluzsza wycieczka, wiec moze pozniej ; )

(tylko ten snieg !!!)

33 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

na ta pierwsza to by trzeba bylo sakramencki naped miec zeby cala zrobic..lub raczej zeby pomarzyc o jej przejechaniu..bo widze ze za stromo to tam nie jest?!

34 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

za stromo nie jest, ale rozpedzic sie da ; )
bo za tą rurą jest też góra z takimi wystromieniami, akurat zeby rozpedu nabrac ; )
ta rura czego moze na focie nie widac jest bardzo niska, jest mniejwiecej ledwo do pasa na poczatku ; ) (mam 175cm wzrostu)

wydaje mi sie ze jest do zgniecenia dla jakiegos masta :D
a ta druga, jest stroma, ale z najazdem kiepsko troche ; )

35 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

w Polsce może ze 3 osoby by się znalazły które mogły by się podjac tej rusry, ale czy by dali rade to inna śpiewka. Ta druga jest lepsza bo nawet ja bym sie na nią wbił, tylko przed sądem???

36 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

no to jest jej problem :D
ale to jest taki ... sądek raczej :P
jakiejs X-instancji , nigdy tam nikogo nie widzialem :P

37 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

hehe fajna miejscowka przed sadem :D klimat przede wszystkim :);P

a ta piersza rura jest spoko zrobic tylko dalej najazd (zeby zjazd troche po schodach byl) i np katowac ja od polowy i od razu V bylaby lepsza :)

aco sadzicie o takiej rurce? :P :)
<obrazek>
i 2 pytanie gdzie znaduje sie ten okaz? :p miasto dosc znane i jest tam kilka 3skierow czyli bez przypalu w stylu np olsztyn :) :d

38 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

no ta przed sadem dosc hardkorowa :P
ale ... nooo... jakos to bedzie :D
srodula obfituje w zajebiste porecze , musze sie tam wybrac i powalic pare fot :D

a z najazdem od polowy - tez tak myslalem , spoko akcja by byla raczej ;D
tych schodow i tak nikt nie odsnieza wiec spoko rozped by z nich byl :D

39 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

kureffka moja rura luki skad masz to foto ja sie na nia szykuje jak sie troche przyskilluje moze w sezonie sie jej podejmiemy ale tudna suka
proste ze z walbrzycha jest ta rura:D

40 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

hahaha ja jebie bez kitu! codziennie przed i po szkole przejezdzamy z tomalem kolo tej ku***y! nie jeden raz rozmyslalismy o podejsciu do niej ale fakt ze latwa to ona nie jest;p;p

41 (edytowany przez zylakk 2006-12-13 01:03:55)

Odp: Śląskie miejscówki

ostatnia prosta i lamana styknie... poprzeczke zawsze mozna podniesc ale sens jest jak sie przeskoczy ja na nizszym poziomie :) Ta porecz jest we wrocku ma sie rozumiec?

42 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

we wroclawiu nie widzialem jeszcze takiego domku jak jest na tej focie... chlopaki mowia ze w walbrzychu, ale skad luki ma ta fotke tego nie wiadomo.. moze ma rodzinke w walbrzychu :)

43 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

heh przechodzilem kiedys tamedy z kuzynem i galy mi wyszly jak ja zobaczylem :D
musicie ja skatowac po prostu :P nie ma rady.. :)  tylko i tak zeskok trcohe wczesniej musi byc bo tak to zdolu wyglada:
<obrazek>
i dosc ruchliwa ta uliczka :)

44 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

mo no  ta ulica to jest najbardziej ruchliwa w calym walbrzychu;p  ale kurcze w niedziele o 6 rano to spoko bedie ale nie wiem czy jeszcze w tym sezonie sie na nia porwiemy

45 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Śląskie miejscówki

hehe oglądalem tą rure i powiem, ze ciezko :) ale jak bedziecie ja katowac to dziwki albo tomalo dajcie znac to sie posmieje :) Ja mysle zeby sie wziac za ta rure kolo dialogu wiem, ze ja przeoraliscie, ale z tego co słyszałem tez nie bylo latwo ;)