16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: New Snowflex Snowboard & Ski in France

ciezko ocenic jak jest z kosztami. ja np nie mam pojecia jaki moze byc koszt wybudowania hali (ale napewno rownie nieziemski jak pokrycie snowflexem stoku) ale z tego co pamietam to snowpark ze snowflexem (+ jeszcze zaleznie od dodatkowych opcji, barowy itp itd) od 1 do chyba 15 mln.... funtow. A snowpark o pow. 6000 m2 (czyli tak np 300 m2 i 20m szer) to chyba 2-6 mln funtow...

ceny niewyobrazalne

pzdr

17 (edytowany przez wojar 2007-01-05 22:12:17)

Odp: New Snowflex Snowboard & Ski in France

twojastara! napisał/a:
wojar napisał/a:

bajka...

????

to dotyczyło snow flexu, a nie waszej rozmowy znajdującej sie przed moim postem bo rozumiem ze tego tycza sie te znaki zapytania

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: New Snowflex Snowboard & Ski in France

ano spoko wojar spoko bo właśnie myślałem że odnosi się to karnetów na dsd darmowych, stąd też te znaki bo chciałem być pewny po prostu.

19 (edytowany przez klito 2007-01-06 00:26:05)

Odp: New Snowflex Snowboard & Ski in France

moze zbierzemy podpisy od wszystkich uzytkownikow forum na wybudowanie jakiegos wypasnego spk w gorach z dotacji UE? :P

20 (edytowany przez wojar 2007-01-06 00:36:59)

Odp: New Snowflex Snowboard & Ski in France

pomysł dobry tylko trzeba by najpierw sprawdzic pod jakie dostacje mozna by to podpiac, jak to uargumentować, itd wszytko w UE jest masakrycznie zbiurokratyzowane, ma to dobre i złe strony - złe są takie, że takie spontaniczne akcje bez przygotowania raczej nie mają szansy przejść, a dobre takie, że jak ktoś spełni wszystkie wymogi, użyje poprawnych form itd, to na kase z unii są realne szanse (szczególnie, że jest masa jeszcze niewykorzystanej) i chyba mniej tu chodzi o podpisy a bardziej własnie o uzasadnienie jak potrzebny jest snowpark, czy snowflex itd. (tak mi sie wydaje, specjalistą nie jestem)

w sumie można spróbować coś takiego zrobić nic to chyba nie kosztuje oprócz czasu