61 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

chodziło mi o 4fun (tak w nawiasie to chyba jeszcze extreme było?)

zwierzu - ach ten szczery uśmiech :-p

62 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

w for fun w poniedzialek o 17:30  ma leciec edit

tu troche fotek na trotylu tez nowe linki,

http://fotoreportaz.ox.pl/?p=fotoreportazShow&iReportId=1397&page=1

63 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

Spoko impreza, dziekówa dla organizatorów...
Dla mnie najlepszy był wieczorny bounce na "parkiecie" koło najazdu na boxa ;)

64 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

Dzieki za dobre opinie i oczywiscie za to,ze byliscie.Jesli chodzi o uwagi to organizatorzy przyszlororcznej edycji napewno wezma to pod uwage.Z mojej strony powiem,iz pomagalem chlopakom i trzeba wlozyc naprawde duzo sily aby zorganizowac taki jammik,mnostwo wrecz- dzieki rowniez za pomoc przy pracach.

Chcialem rowniez powiedziec o pewnym incydencie ktory mial msc podczas trwania imprezy.Jak wiadomo narciarzykow bylo niewielu,bylismy duza mniejszosci,tym bardziej wysoka piatka za fakt,iz dobrze zanzaczylismy swoja obecnosc ale byl pewien kolega,ktorego tutaj wszyscy dobrze znaja,mlody,progresywny itp. ktory obrzucil nasza zajawke wielka kupa gowna.Nie bede wymienial imienia i nazwiska ale za to co zrobiles nalezy ci sie ogromny dis.

Sytuacja nastepujaca: Mracin Bajda,inicjator calej zajawki,wbija sie na przeszkode,poza kolejnoscia,jego pierwszy z dwoch przeslizgow podczas calego dzialkingu,nie popieramy ale jego argumentem jest to,iz juz od miesiaca charowal zeby inni mogli pojezdzic.W nagrode od naszego "szanownego kolegi" slyszy slowa nastepujace: ze ma wypierdalac i brac ta deske , bo on tu stoi 20 minut juz a Marcin jest organizatorem to ma pracowac a nie jezdzic"

Moim zdaniem w tym momencie wyszla ci sloma z butow narciarskich i dzieki tej blyskotliwej wypowiedzi nasza zajawka wcale nie dazy ku integracji srodowisk a sposob postrzegania narciarzy feestylowych moze sie nieco zmienic tak wiec nastepnym razem pomysl dwa razy za nim cos powiesz!?

65 (edytowany przez sznerchu 2007-10-09 09:04:26)

Odp: DZIAŁKING IV

nie byłem ale słyszałem o tym. WSTYD!

66 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

bylem widzialem i powiem krotko, nie powinno byc takiego zachowania ze strony tej osoby, ale tez nie powinno byc tak ze osoby organizujace i pomagajce smigaly na nonstopie, bo to chyba bylo dla wszystkich, a w pewnym momencie wygladalo to jakby bylo dla wybranych

67 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

bylem i nie widzialem ale dziwna akcja
mysle ze naleza mu sie baty!

68 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

no feeesss brzydko!!!ciekawe czy ta pała sie przyzna

69 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

szczerze watpie..

70 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

byla taka akcja ale jak widac profesor Pinki mocno ja ubarwił.......
po 1. nie bylo żadnych przeklenstw, rozmowa na chillu bez cisnienia i bez obrazania sie...
    2. koles wbija sie bez slowa przede mnie na hama... i tlumaczy sie ze "zapierdala caly czas wiec ma prawo do czegos takiego(wyli ominiecia kolejki bez slow,np :sory moglbys mnie poscic bo jestem organizatorem i chcialbym sie przejechac na tym co przygotowalem," czy cos w tym stylu. a jednak wybral droge hamówy ktorej osobiscie nie toleruje.....ale jak wczesniej wspomnialem obeszlo sie bez przeklenstw z mojej strony.
   pzdr

71 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

p.s. jesli rozowiutki masz cos do mnie to mow bo problemy masz niewiadomo z jakiej paki i obrazonego odstawiasz..............nie zalezy mi na takich kumplach ,ktorzy maja mi obrabiac dupsko za moimi plecami(czego przykladem sa powyzsze posty)....sry  pzdr

72 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

_chmieloo_ napisał/a:

bylem widzialem i powiem krotko, nie powinno byc takiego zachowania ze strony tej osoby, ale tez nie powinno byc tak ze osoby organizujace i pomagajce smigaly na nonstopie, bo to chyba bylo dla wszystkich, a w pewnym momencie wygladalo to jakby bylo dla wybranych

radek z zielonym i kubą to nie są organizatorzy.

73 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

1.ja tego nie ubarwilem,ja to wkleilem,raczej wierze w wersje marcina niz w twoja.
2.juz dawno nie jestesmy kolegami o czym ci juz dawno pisalem osobiscie i nie obrabiam ci dupska,ja cie poprostu mam w dupie.

74 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

twojastara! napisał/a:
_chmieloo_ napisał/a:

bylem widzialem i powiem krotko, nie powinno byc takiego zachowania ze strony tej osoby, ale tez nie powinno byc tak ze osoby organizujace i pomagajce smigaly na nonstopie, bo to chyba bylo dla wszystkich, a w pewnym momencie wygladalo to jakby bylo dla wybranych

radek z zielonym i kubą to nie są organizatorzy.

a apropo czego to piszesz ?:D

75 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

1.obrzucam ciebie kupa,tylko ciebie.
2.nie oczekuj ode mnie,ze bede taka osoba ktora z bananem na twarzy przybija ci piatke a pozniej obgaduje..nie jestem taki.
3.wierze marcinowi w 100%.moze on sam sie wypowie lub nie,to zalezy od niego.
4.nie napisalem zeby cie zaatakowac,nie napisalem kto to,poprostu nie podobalo mi sie to zachowanie.