76 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

_chmieloo_ napisał/a:

a apropo czego to piszesz ?:D

a propos tego że główni wbijający się nie są i nie byli organizatorami całej imprezy.

77 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

widzę ze srogo zważało, ale seba ku uscisleniu obrabianie dupy za plecami(pospolite obgadywanie) nie jest możliwe na forum gdzie każdy ma wstęp łącznie z tobą. pinki po prostu napisał co myśli, według mnie jakby do tego nie podejść nie da sie tego nazwać "obrabianiem dupy za plecami"

78 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

twojastara! napisał/a:
_chmieloo_ napisał/a:

a apropo czego to piszesz ?:D

a propos tego że główni wbijający się nie są i nie byli organizatorami całej imprezy.

no mozliwe nie wnikam ;)

79 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

seba nie zrozum mnie zle,nie rzycze ci zle,masz talent,jesli bedziesz sie staral to osiagniesz wiele,twki w tobie potencjal,jestes mlody ale mentalnie podk*** mnie kilkoma akcjami.W moim wypadku nie bedzie tak,ze bedziemy sie na stoku smiac,smarowac wazelinka pupy a pozniej przy swoich kolegach sie nawzajem obgadywac.ja nie jestem z pck,nie msuze wszystkich kochac,jak kogos niel ubie to mu o tym mowie.tobie dalem to do zrozumienia juz dawno,wiec nie kumam twojego zdziwienia,mialem ci wyslac oficjalne stanowisko? sory ale ja nie naleze do tej ligi ktorzy mowia jedno a mysla zupelnie co innego.the end.

80 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

a wypomni mi ktoś że nie spuściłem w zeszłym roku wody w toalecie na UŚiu podczas Działkingu 3???

81 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

aaaaaaaahhhhhhhhhhaaaahhhhhhhhaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaa dawac chopaki dalej ostro jechac po sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pewnie teraz mnie zjada hahahahahahahahahah riderzy forumowi ;p

82 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

hhaah dobre busz;D

83 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

pnk napisał/a:

a pozniej przy swoich kolegach sie nawzajem obgadywac. sory ale ja nie naleze do tej ligi ktorzy mowia jedno a mysla zupelnie co innego.the end.

i ze ja niby do takich naleze??!! na jakiej K**** podstawie tak uwazasz??jakie akcje?hm? nigdy nic do ciebie nie mialem i mialem za rownego goscia....widocznie juz tak nie jest...elo!

84 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

Co jak co ale chyba malo kto by sie nie wkurwil stojac 20min w kolejce. Poza tym,bycie organizatorem jest malo przekonujacym argumentem. Jakby mnie taki ktos zapytal czy moze przede mna przejechac to spoko ale jesli rzeczywiscie bez slowa sie wepchnal to jest co najmniej tak samo niewporzadku jak SEBA,ktory mu naflugal.  Tez zbijalismy przeszkody,sypalismy snieg ale swoje odstawalismy.

85 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

powiem tak... rozumiem obie strony obu zachowania z opowiesci nie pochwalam.... ale pamietajmy o jednym organizacja to nie tylko ta praca w sutwaienie przeszkod.. przedewszystkim nie ten rozsypany snieg i wbite w ziemie tudziez ustawione przeszkody...

86 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

http://pl.youtube.com/watch?v=hFz0Ffpdlm4

87 (edytowany przez sznerchu 2007-10-09 22:02:48)

Odp: DZIAŁKING IV

haha wojar gratulejszyn! jedyny narciaz... :P

88 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DZIAŁKING IV

$€??@ napisał/a:
pnk napisał/a:

a pozniej przy swoich kolegach sie nawzajem obgadywac. sory ale ja nie naleze do tej ligi ktorzy mowia jedno a mysla zupelnie co innego.the end.

i ze ja niby do takich naleze??!! na jakiej K**** podstawie tak uwazasz??jakie akcje?hm? nigdy nic do ciebie nie mialem i mialem za rownego goscia....widocznie juz tak nie jest...elo!

nie,to nie jest o tobie..mowie ogolnie o calym spoleczenstwie w pl..taka mentalnosc..ja,ty,ktokolwiek..ale sa grzechy slabsze i bardziej ciezkie..a co do wpychania sie do kolejki to proponuje zrobic dzemmik nie zawody i wymyslic dobra formule aby nikt sie nie wpychal..powodzenia..i po za tym gdyby ktos polecial mojemu prawdziwemu kumplowi w ten sposob to chyba nikt nie siedzial by cicho..szczegolnie,ze to sie rzuca na cale srodowisko..bo nie wiem czy narciarzy bylo choc 10..