1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

Na tamtym forum jak wybierałem język polski to nie mogłem się zarejestrowac, wyskakiwały błedy itd. Na nowym automatycznie też wybrałem "ANGIELSKI" i co ? Teraz forum mi nie działa na angielskim bo trzeba było wybrać "POLSKI", tak dla zmyły chyba. Kiedy wybrałem angielski to zamiast zalogowania się i przejścia na forum to pokazuje się biała pusta strona i jest zaznaczona jako "gotowe" na pasku dolnym więc, posiadaacie w tym zakresie jakieś błedy. Najlepiej sami spróbujcie sobie stworzyc jakiś wymyslony profil na języku angielskim i spróbowac się zalogować. Działałem na ten temat juz z fishmackiem i u niego występowało to samo. Dlatego proszę was:
USUŃCIE PROFIL "X tomicher X" lub usprawnijcie język angielski gdyż nie moge korzystać ze swojego nicka !

pozdrawiam
tomek

GG:1898054

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

może by dział filmy :cool: albo coś w tym stylu gdzie można by było zamieszczać linki :D

Oakley
http://www.freeskiing.cz/show_video.asp?vid=85&stat=1
mi sie podoba:D :P

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

mi sie tez podoba :P

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

filmik wypasiony... ten mały ludek jest dobry :lol: ale chciałbym  kiedyś B.A.S.E. spróbować...

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

noo daje daje rade :D kozak straszny ciekawe ile ma lat :cool: :lol:

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

A ja bym proponowal dzial, gdzie uzytkownicy forum mogliby zamieszczac swoje artystyczno-graficzne wypociny o tematyce newshoolowej, typu rysunki, loga, rzezby ;), design nart i ciuchow, retusze, fotomanipulacje, modele 3d, animacje flash, etc..

Co Wy na to?

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

good Idea !

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

boms napisał/a:

A ja bym proponowal dzial, gdzie uzytkownicy forum mogliby zamieszczac swoje artystyczno-graficzne wypociny o tematyce newshoolowej, typu rysunki, loga, rzezby ;), design nart i ciuchow, retusze, fotomanipulacje, modele 3d, animacje flash, etc..

Co Wy na to?

jeszcze projekty snowparkow :)

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

ooo tak! :D

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

moze twinów??? :D fajnie by bylo gdyby jakas polska firma robila twiny...

11 (edytowany przez technik 2005-12-20 17:08:15)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

znająć życie byśmy je traktowali tak jak elany fisze i atomy :P
heh polskie najlepsze!!!!

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

aaaa napisał/a:

Na tamtym forum jak wybierałem język polski to nie mogłem się zarejestrowac, wyskakiwały błedy itd. Na nowym automatycznie też wybrałem "ANGIELSKI" i co ? Teraz forum mi nie działa na angielskim bo trzeba było wybrać "POLSKI", tak dla zmyły chyba. Kiedy wybrałem angielski to zamiast zalogowania się i przejścia na forum to pokazuje się biała pusta strona i jest zaznaczona jako "gotowe" na pasku dolnym więc, posiadaacie w tym zakresie jakieś błedy. Najlepiej sami spróbujcie sobie stworzyc jakiś wymyslony profil na języku angielskim i spróbowac się zalogować. Działałem na ten temat juz z fishmackiem i u niego występowało to samo. Dlatego proszę was:
USUŃCIE PROFIL "X tomicher X" lub usprawnijcie język angielski gdyż nie moge korzystać ze swojego nicka !

pozdrawiam
tomek

GG:1898054

nikt mi nie chciał pomóc, chciałem to rozwiązać łagodniej i wygodniej(bez zmiany nicka) ale widocznie moderatorzy mają wakacje bo nic nie robią.

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

Luki91 napisał/a:

moze twinów??? :D fajnie by bylo gdyby jakas polska firma robila twiny...

Juz byla kiedys idea reaktywacji POLSPORTA jako firmy produkujacej TT

14 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

jak je wyginałeś?? złamałeś w kilku miejscach czy jakimś fachowym sposobem??:>

15 (edytowany przez mikus 2006-01-17 16:23:42)

Odp: DO MODERATORÓW -> Zaznaczony język angielski w profilu !

Cóż... długo nie pojeździły. Nie przeżyły nawet moich pierwszych prób na railu w osiedlowym skateparku.... =]
Najpierw poszła krawędź, a potem złamałem nartę w miejscu gięcia.... Salo 1080 jednak lepsze =D
btw. Coś sie offtopic zrobił chyba