1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Projektor / dysk zewnętrzny 500giga lub więcej / playstation 2 lub 3

jest trochę ofert spoza stricte narciarskiego światka więc może ktoś ma dostęp do wymienionych przeze mnie produktów po niższych cenach lub ma własne do sprzedania

urządzamy sobie z kumplami mieszkanie i "potrzebujemy" paru rzeczy

- dysk twardy na razie najlepsza oferta jaką znalazłem to nowy dysk 500giga philipsa 7200obrotów za 380zł
- play 2 na allegro z 2 padami i grami można wyrwać używanego za ok 400zł / play 3 raczej nie kupimy bo są drogawe ale może ktoś z was wyskoczy z niezłą ofertą
- projektor na allegro najtańsze używane były nawet po 300 - 500zł a nowe po 800 ale nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze projektora bo nigdy takowego nie posiadałem i czy takie coś za 300zł nada się do czegokolwiek - czekam na oświecenie w tej dziedzinie

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Projektor / dysk zewnętrzny 500giga lub więcej / playstation 2 lub 3

co do projektora to mam w domu jakiś model sprzed kilku lat ale wtedy to był pro i dużo konferencji zwiedził- z zewnątrz wygląda na nowy, ale kontrast już nie ten, i po godzinie używania się przegrzewa więc jedynie mogę Ci polecić jakiś nowy bo z używką to musiałbyś mieć sprawdzone źródło. Choć z drugiej strony przy grach jakoś bardzo  spadek jakości chyba nie będzie widoczny, więc może jakąś lepszą używkę i dobry ekran(bo jak chcesz na ścianie wyświetlać to lepiej Rubina sobie kupić :) )

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Projektor / dysk zewnętrzny 500giga lub więcej / playstation 2 lub 3

ściany są w jakimś kolorze dziwnym podchodzącym pod czerwień więc i tak ekran trzeba będzie kupić a projektor do grania i oglądania filmów jest przewidziany