1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: ????

zastanawia mnie dlaczego nigdzie nie znalazłam informacji o tym że Kala Riemen jedzie na X-games? źle szukałam, czy to jakaś drobna, malo ważna informacja?
pozdr
o.

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

a to polska wlasnie

3 (edytowany przez snowside 2007-12-06 15:27:59)

Odp: ????

Fest dziwne podejście? Wielu polskich riderów ma zaproszenia na różne ważne imprezy i często też nie ma info o tym. Jak masz wieści to informuj. Co mam ci w telewizji, w Wiadomościach, segment załatwić?
TO TY JESTEŚ POLSKĄ!!!

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

Informacja jest jak najbardziej prawdziwa - Kala wystartowała w Austrii z skicrossie (zdaje sie że została włączona do kadry w tej dyscyplinie) i okazało sie że te zawody były kwalifikacjami do Xgames. Kala zajęła tam 6te miejsce i jedzie powalczyc w Stanach. Może gdzieś tam przy okazji zaciosa jakis slopestyle i niech lepiej Grete Eliassen szykuje jakieś dobre triki żeby jej Kala nie rozpykała! Trzymam kciuki!

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

ooo. no właśnie. czyli info sprawdzone i oficjalne.
napiszcie newsa
dla mnie to mega mistrz i respect dla kali

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

High 5

7 (edytowany przez pnk 2007-12-06 16:46:18)

Odp: ????

o. napisał/a:

zastanawia mnie dlaczego nigdzie nie znalazłam informacji o tym że Kala Riemen jedzie na X-games? źle szukałam, czy to jakaś drobna, malo ważna informacja?
pozdr
o.

..hehe..po co szukales informacji skoro o tym wiesz?zamiast roscic pretensje moglys o tym wszystkich poinformowac?!?

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

Ja bym chętnie zrobił newsa o tym ale info mam nie z peirwszej ręki od Kali tylko od Kostka, ale sprawdzone. Może Tenchi jak nie ma co robić to sie skontaktuje z Kalą, dowie się szczegółów i da newsa na stronkę?

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

No i sprawa sie wyjaśniła. Gratulacje dla Kali.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

Gnali napisał/a:

Ja bym chętnie zrobił newsa o tym ale info mam nie z peirwszej ręki od Kali tylko od Kostka, ale sprawdzone. Może Tenchi jak nie ma co robić to sie skontaktuje z Kalą, dowie się szczegółów i da newsa na stronkę?

tak też uczynię :)

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: ????

pnk napisał/a:
o. napisał/a:

zastanawia mnie dlaczego nigdzie nie znalazłam informacji o tym że Kala Riemen jedzie na X-games? źle szukałam, czy to jakaś drobna, malo ważna informacja?
pozdr
o.

..hehe..po co szukales informacji skoro o tym wiesz?zamiast roscic pretensje moglys o tym wszystkich poinformowac?!?

bo moje informacje tez nie byly z pierwszej reki i myslalam ze sie tu czegos wiecej dowiem. dla mnie to jest mega rzecz, że się kali udało i przykro, że tu też nie znalazłam żadnych info.
pretensji nie mam