1 (edytowany przez Ukaszz 2008-09-23 13:49:56)

Temat: Co wybrać : Armada AR6 czy Salomon Suspect - wszystkie 176 ?

Z racji że nie mam co z kasą zrobić to się pytam Was - miszczów narciarstwa co wybrać ? Co sie bardziej kalkuluje , za i przeciw , jakie wiązania (myślałem nad Marker Griffon ? albo Salo STH14). W ogóle miał ktoś Suspecta albo AR6 w ręce i jest w stanie coś o tej narcie powiedzieć ? Z góry dzięki :)

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Co wybrać : Armada AR6 czy Salomon Suspect - wszystkie 176 ?

jak juz to z tej pary bralbym salo i narty i wiazania ale to juz naprawde niemaly wydatek...

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Co wybrać : Armada AR6 czy Salomon Suspect - wszystkie 176 ?

Siemka!

Od jakiegoś czasu mam przyjemność jeździć na nowych AR6. Szczerze mówiąc to są najlepsze narty do freeskiingu, na jakich kiedykolwiek mogłem pojeździć. W porównaniu do zeszłego sezonu znacznie poprawili nartę: jest bardziej sprężysta, troszeczkę sztywniejsza, co daje jej większego popa i sprawia, że narta zachowuje się bardzo dynamicznie przy normalnej jeździe. Model wg mnie bardzo udany, z tzw. " motyla noga"!! ;) pozdrawiam

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Co wybrać : Armada AR6 czy Salomon Suspect - wszystkie 176 ?

czas płynie , zima się zbliża a ja nie mam nart :/ Salo Suspecty z wiązaniem STH14 w magiczny sposób zniknęły ze strony Sport-conrada :/ a jeszcze mi wyskakuje że ich stronę hakerzy przejęli albo cwts :) Tak więc chyba będę zmuszony rozpatrzyć inne propozycje :/ Wszystko powyżej 174 cm w cenie 1500 pln z dobrym wiązaniem , nowe , najlepiej niech korporacje piszą na gg : 531327 :D Trzeba wreszcie coś kupić :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Co wybrać : Armada AR6 czy Salomon Suspect - wszystkie 176 ?

Ukaszz tak jak burza sie zdziwil obadaj 9 :] bo naprawde warto i nie mowie tego tylko dlatego ,ze dla nich jezdze. Lekki, sprezyste i szersze na przodach. Cos ja ksuspect tylko tanszy