16 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jon Olsson narciarzem alpejskim!

Gajuu co ty mowisz? Przeciezz Jon byl zawodnikiem i radzil sobie swietnie za czasow swojej mlodosci. Wygrywał na treningach i nawet zawodahc z kadrowiczami swojego kraju.

No dla jaj to raczej nikt sie nie zaklada o tam 10k Euro czy Dollarow. Nawet jesli zarabia tą banię rocznie czy więcej :]

17 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jon Olsson narciarzem alpejskim!

Ja mu zycze dobrze ale trochę z niego za bardzo chudzinka z tego Jonka... Hans i reszta to chłopy takie wielkie że hej :)

18 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jon Olsson narciarzem alpejskim!

no nie wiem na jakim jon był poziomie jak trenował i kiedy przestał trenować. wszystko jest możliwe ;) ja niczego nie wykluczam.
ale tez z doswiadczenia nie porownywał bym jezdzenia młodzieżowego do jezdzenia seniorskiego. to jest niewyobrażalna różnica. i moim zdaniem jezeli jon chce zralizować choc w czesci swoje plany to musi sie poswiecic temu w 100% i wykonać morderczą prace przez te lata. ;)

....choc teraz byłem na stronie fisu i Jon miał przerwe jakieś 4 lata i teraz radzi sobie nadspodziewanie dobrze. :D:D ale do poziomu pucharu świata jeszcze wyraznie brakuje patrzac na punkty. pomimo nie przypuszaczalem ze Jon jest takim kotem :D

bedzie ciekawie :D

19 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jon Olsson narciarzem alpejskim!

Ja mysle ze to jest tak ze Janek Olsson ma ten komfort psychiczny ze ma w pizdu kasiory (w koncu jezdzi Lambo i ma apartment w Monako) i nie musi sie pojawiac w filmach czy na zawodach bo i tak go wszyscy znaja i sponsorzy az tak na niego nie cisna. W zwiazku z duza liczba zer na koncie moze sobie realizowac swoje pomysly, i guzik go obchodzi czy ktos mu daje jakies szanse czy nie. A jezeli przypadkiem mu sie uda cosik osiagnac w racingu to dopiero beda jajca i wszyscy beda robili wielkie oczy :D

20 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Jon Olsson narciarzem alpejskim!

a jak był na Dachstein to przyjechał jakimś małym Opelkiem... a miałem nadzieję że uwiecznię na zdjęciu Gallardo z trumną na dachu...