46 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SKRZYCZNE

Mimo wszystko Szczyrk to najcudowniejsze miejsce w Polsce!<33

47 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SKRZYCZNE

Śmiałe stwierdzenie!! ale masz troszke racji jezdze do szczyrku pare razy w sezonie od paru juz lat i jest spoko bylem 2 tyg temu i warunki byly srednie teraz podobno dosypało.. gdyby jeszcze te krzesełka oddali na złom i wstawili nowe przynajmniej 4 osobowe bylo by super.

48 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SKRZYCZNE

Tak, te krzesełka sa niewygodne, ponadto kolejka jezdzi tak wooolnoo. Ale ten szczyrkowski klimat to dla mnie cos. ;d
Ponadto sylwester na sniegu, w amfiteatrze jest cudowny.;d

49 (edytowany przez macharozet 2009-01-10 15:56:25)

Odp: SKRZYCZNE

również byłam w Szczyrku z Panną Sis i stwierdzam, że Skrzyczne to miejsce, gdzie jednak jest średnie przygotowanie. Jeżeli ktokolwiek się wybiera, to polecam zdecydowanie Suche. Co prawda stok krótki, jednak śnieżone przez cały czas, puch, warunki geniaaaaalne. Czerwona jest po prostu.. marzenie ;))

Korbielów niestety też średnie przygotowanie, dużo kamieni, nieźle podziurawiłam ślizgi ;/

powiem szczerze, że na Solisku też jest nieźle, zwłaszcza czerwona, chociaż i tak gdyby jeszcze trochę popadało i gat się postaram, to byłoby wręcz zajebiście ;]

a do Szczyrku jeżdżę od 3 roku życia, więc naprawdę mam spore doświadczenie jeśli chodzi o to miasto. No i oczywiście odkryłam swoje miejsce na świecie ;D

_________________________________________________

a co do krzesełek to i tak parę lat temu je wymienili, bo były drewniane gówniuszczka, to dopiero masakra była! teraz to pierwsza klasa ;DD

50 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SKRZYCZNE

jest opcja poskakac jutro na zboju?

51 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SKRZYCZNE

Ktos eksplorował jakieś dobre opcje BC na Skrzycznym przy takich warunkach puchowych?

52 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: SKRZYCZNE

Oj eksplorował, jest kilka dobrych scian, oprócz tego albo za płasko albo przeorane... Ale da sie pojezdzic :)

53

Odp: SKRZYCZNE

Z wyciągu na Skrzycznym jakieś BC istnieje?

54

Odp: SKRZYCZNE

owszem! pod wyciagiem;-)

55

Odp: SKRZYCZNE

zzz napisał/a:

owszem! pod wyciagiem;-)

Nie tylko... :cool: Trzeba mieć w miarę dobre rozeznanie w terenie, ale przy dobrych warunkach da się fajnie pojeździć. Tylko to cholernie wolne krzesło...

56

Odp: SKRZYCZNE

radosqr napisał/a:
zzz napisał/a:

owszem! pod wyciagiem;-)

Nie tylko... :cool: Trzeba mieć w miarę dobre rozeznanie w terenie, ale przy dobrych warunkach da się fajnie pojeździć. Tylko to cholernie wolne krzesło...

No więc powiedz coś o tym zapoznaniu z terenem...co zapoznałeś?

57

Odp: SKRZYCZNE

Nie jestem tam stałym bywalcem, więc nie powiem Ci że np. po zejściu z krzesła udaj się zielonym szlakiem 600m na wschód, aż dojdziesz do takiej i takiej dolinki i za zwalonym drzewem coś tam... Jest w tej górce potencjał i za każdym razem rozglądam się za jakąś potencjalną trasą i wypróbowuje wariant. W lasach przy trasach jest trochę możliwości.

Tak jak pisałem dużo zależy od warunków śniegowych, z tego co wiem rzadko kiedy jest możliwość komfortowego zjazdu na sam dół. Jeżeli mam możliwość to wolę jechać na Pilsko, a że do Szczyrku mogę się dość szybko dostać bez fury to czasem tam wpadam. Nawiasem mówiąc, w okolicach Golgoty czy Soliska też jest parę miejscówek. Wiadomo, szau ni ma, ale jak się nie ma co się lubi...

58

Odp: SKRZYCZNE

a jak tam warunki w szczyrku i pisku wiadomo wam cos na ten temat dalo by rade juz jezdzic?

59

Odp: SKRZYCZNE

GoodShit napisał/a:

Z wyciągu na Skrzycznym jakieś BC istnieje?

generalnie spoko jest miedzy fisem a kaskada, no i cmentarzysko, tylko jak nie znasz terenu to albo będziesz godzine dreptał albo wyjedziesz w czyrnej

60

Odp: SKRZYCZNE

Święte słowa Łyżwa daj koda jak będziesz się wybierał na skrzyczne pozdro :)