1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

Elo elo.

Siedze wlasnie w alpach w poblizu tych regionow narciarskich. Problem w tym ze o zadnych snowparkach w poblizu ani widu ani slychu. Byl tu moze ktos niedawno cy w ostratich latach, i orientuje sie czy gdzies niedaleko mozna znalezc cos konkretnego?

Bylbym bardzo wdzieczny:))

Pozdro i dobrej jazdy w polsce:)

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

tam to parku nie uświadczysz, Dolomiti nie za bardzo rozkminiają

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

jest park,jak sie robi sellaronde to mija sie snowpark (2 lata temu nawet fajny byl z kickerem 15-18m table) ale nie wiem czy co roku go buduja i czy co roku jest fajny.

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

potwierdzam, że jest SP bo byłam tam rok temu a dokładniej był ustyulowany pom. Piz La Villa a Piz Sorega.
Charakterystyczne miejsc to bar Las Vegas :)  jak chcesz zobaczyć fotki to napisz na @ wysle :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

Celka, to ja na dro155@o2.pl poprosze:):)

Owca, selaronde juz chyba z 2 razy zrobilem i w tym prroblem ze tu dopiero od kilku dni pada, i nic jeszcze nie postawili...:(
a jak tam w Polsce? :>

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

Ja tam byłem w tamtym roku. Snowparku nie było, był za to wypasiony halfpipe. No i ślady po wielkich kickerach, robionych pewnie przez pro-freskierów albo pro-snowboarderów - poza trasą oczywiście ;)

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

to skad ty jesteś? Ja mam do Włoch lub Austrii 12-14 godz. :) a nie 24

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

Celka... Chełm k/Lublina... do samego Cieszyna mam ze 450 km :/... poza tym autokar pelen "rozweselonych" wycieczkowiczow powodowal ze postoje 15 min trwaly ok 45...

pzdr

P.S dokladnie to z powrotem jechalem 26 godzin.

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

Odswierze temat. Jade w do val gardeny za niedlugo stad pytanie - jest tam jakis snowpark? a jesli nie w val gardenie to gdzie na trasie sella rondy cos ogarne?

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

w zeszłym roku wokół sella rondy spotkałem chyba ze 3 - bez mega rewelacji, ale całkiem przyzwoite, więc myślę że w tym roku też coś postawili. Najfajniejszy chyba w okolicach belveder był. W samej val gardenie też był o ile dobrze pamiętam.

11 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

Ten z belvedere pamietam ale tam byly chyba tylko dwie malutkie hopki i pamietam ze w innym miejscu bylo pare boxow i mini bordercross ale na nic ciekawszego sie rok temu nie natknalem.

12 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

To nie wiem czy o tym samym piszemy, bo tam 4 hopki były, dwie małe, a dwie całkiem przyzwoite. ale niestety, w tym rejonie jest ogólnie raczej bez rewelacji, jeżeli o snowparki chodzi.

13 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Sellaronda/marmolada/val gardena/altabadia - snowpark? pilne:D

To moze przeshapeowali albo zle pamietam :P ale bede tam w przyszlym tygodniu i dam znac jak to wyglada