1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Warszawa - serwis

Poleci ktoś jakiś serwis w Warszawie, gdzie dobrze i za sensowną kasę zamontują mi wiązania? :)

Pzdr

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

ul. Ogrodowa 26 A

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Albo Szczęsliwice, górka.
Na dolnej stacji wyciągu.

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Ja od zawsze montuje wszystkie Twi Tipy w dawnym serwisie HEAD'a - na ul BEMA 57A - wjazd od Prymasa Tysiąclecia w firmie Sport-Elite.

Serwis działa na wewnętrzne potrzeby firmy głownie, ale klientów też przyjmuje.

Pan Sławek zmontował mi już grubo ponad 100 par twin tipów różnej szerokości - z JJ'ami włącznie - więc daje sobie rade z każdą szerokością.

Warto dodać, że żadne wiązanie montowane u niego nigdy się nie wyrwało.

Nie dalej jak dziś montowałem kolejną parę, tym razem w juniorskim modelu CODA.

Sprawdzone od ponad 10 lat i niedrogo :)

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Tak ja też polecam ten serwis. Montowanie wiązań w JJach musi się odbywać bez szablonu bo ciężko żeby ktoś taki miał. Panowie z serwisu ogarniają bardzo dobrze wszystko i tak Wam wymierzą, że będzie wszystko idealnie działało. Poza tym nie krzywią się na montowanie wiązań centralnie itp.

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Ci ktorzy sie krzywia sa niedowaleni. Klient chce centralnie to ma byc centralnie. Kiedys chcialem zamontowac wiazania w jakims serwisie w Gdyni i stary dziad sie krzywil ze 20 minut, że "jak to centralnie, tak nie wolno, co to w ogole za narty sa". Nic do zakutego lba nie przemowilo.
W koncu sie wkurzylem i poszedlem gdzie indziej. Ludzkie ograniczenie umyslowe potrafi dobic...

7 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Na szczęśliwcach również Jan poradził sobie bezproblemowo z JJ ;)
Więc Paveu masz 3 rekomendacje w wwa.

8 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Z to koleś na ogrodwej świetnie sobie poradził z wallami, tak że wszystko działa idelanie (zdarzało się w tych nartach wyrwanie wiązania prze złym zamontowaniu)

9 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Wybrałem się ostatecznie na Ogrodową bo blisko :) Specjalnie tanio nie było, ale obsługa naprawdę pełna profeska, polecam.

10 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Warszawa - serwis

Jasiu 3city napisał/a:

Ci ktorzy sie krzywia sa niedowaleni. Klient chce centralnie to ma byc centralnie. Kiedys chcialem zamontowac wiazania w jakims serwisie w Gdyni i stary dziad sie krzywil ze 20 minut, że "jak to centralnie, tak nie wolno, co to w ogole za narty sa". Nic do zakutego lba nie przemowilo.
W koncu sie wkurzylem i poszedlem gdzie indziej. Ludzkie ograniczenie umyslowe potrafi dobic...

Kiedyś tak w decathlonie w kraku wtopiłem... gościowi 20 minut tłukłem, że ma być centralnie, myślałem, że dotarło... przyszedłem po odbiór, a wiązania oczywiście całkiem z tyłu...podobno to nie ten pan montował, tylko jego kolega i że źle zrozumiał... ale kasy już oddać nie chcieli :/
Tak więc dobrze radzę - wiązania montujcie tylko w sprawdzonych serwisach ;)