1 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Temat: Kompresyjne kręgosłupa

Siema,
Kto miał wątpliwą przyjemność doświadczyć?
Gips, gorset, leżenie? Jak rehabilitacja? Jak powrót do jazdy? Jakieś powikłania?
pozdro z łóżka :/

2 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kompresyjne kręgosłupa

No witam ja miałem kompresyjnie kregosup załatwiony. U mnie miało to zdarzenie na rowerze i najpierw powiedziano mi w szpitalu ze mam ponaciagane mięsnie pleców i lezałem gdzies okolo 5 dni w łózku gdyz wyjcie po schodach to był wielki HC. Plecy ciągle bołay i gdzie po ok 12 dniach wybrałem się do kliniki i tam wykryto u mnie pękniecie kompresyjne kręgu i jakies tam dwa wyrostki poprzecznie złamane czy cos takiego. Po jakims miesiacu plecy wogule nie bolały, a po 3 miesiacach mogłem robic co juz chciałem. Nie miałem tez zadnej rehablitacji a na gorset bylo juz zapózno gdy u mnie wykryto pękniecie. Teraz nie odczuwam zadnych dolegliwosci zyje normalnie jak kazdy człowiek. Pzdr

3 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kompresyjne kręgosłupa

no to nade mną się chyba pastwią. Mam kompresyjnie th6 załatwiony i mam miesiąc leżeć, potem 8tyg w gorsecie...
chyba że to taki żarcik lekarza ala no to teraz popamiętasz i odechce ci się skoków ;

4 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kompresyjne kręgosłupa

No to miałem 2 lata temu i nie skacze na rowerze od tamtego czasu:D Teraz cały rok narty narty i narty:D

5 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kompresyjne kręgosłupa

mój kumpel miał dwa kręgi załatwione, w gorsecie chodził chyba ze 4 miechy, ale teraz elegancja francja nic go nie boli, na desce jeździ wódke pije :D

6 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Kompresyjne kręgosłupa

najważniejsze że będziesz mógł pić wódkę:) głowa do góry!