76 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Buty do freestylu

mojzesz napisał/a:

mamy tutaj nawet hardkora co jezdzi w 120 , majkel chyba :D
nie czaje takich ludzi - z czego oni maja nogi? z betonu? :D

Mojzesz niema co marudzić :) ja mam 12 lat i byłem 2 razy we Włoszech (na Alpach) w butach twardości 140 w Head'ach...Czasami nawet skate park odwiedzałem :)

77 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Buty do freestylu

skate park w butach narciarskich? a czym atakowałeś rampy i murki?
btw temat trochę stary...ogarnij się :)

78 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Buty do freestylu

zostaw bo przez pisze ze ma 12 lat
=]

79 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Buty do freestylu

Ja mam 15 lat 80kg wagi i nie wiem jakie wybrać buty. Mam do wyboru wszystkie buty do Freestylu od Salomona. Chce żeby buty były wygodne, dobrze trzymały i żeby były i na park i na hope :)

80 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Buty do freestylu

ja mam race sc czy tam worldcupa, pozostalosc po slalomie, no to ma flex chyba 140 i da sie jezdzic po pare godzin nawet nogi panowie robia sie ze stali. btw w niemczech laski po 14/15 lat krecily 360 i 540 chyba na nartach slalomowych z osprzetem calym ogolnie do zjazdu wiec sie da ;p

czy faktycznie jest potezna roznica w butach twardych/miekich jak ktos sie uczy (kicker ze stolem do 15 m)??

81 (edytowany przez 1970-01-01 01:00:00)

Odp: Buty do freestylu

czy jest różnica czy nie - przecież to nie o teorie chodzi, tylko o to, żeby było wygodnie. Różne ludzie mają nogi, tolerancje itp. Jak komuś odpadają golenie po kilku lądowaniach, znaczy że za twarde ;)

uczyć się na kickerze 15m - trochę hardcore :D

a lądować 54 nie na tt też troche ryzykowne ;)

82

Odp: Buty do freestylu

Arona napisał/a:

czy jest różnica czy nie - przecież to nie o teorie chodzi, tylko o to, żeby było wygodnie. Różne ludzie mają nogi, tolerancje itp. Jak komuś odpadają golenie po kilku lądowaniach, znaczy że za twarde ;)

uczyć się na kickerze 15m - trochę hardcore :D

a lądować 54 nie na tt też troche ryzykowne ;)

jak ni ma mniejszych no to co ja poradze:( co do jazdy nie na tt to generalnie uwazam ze krecenie sie jest ryzykowne bo jak za bardzo sie dokreci to jebut za malo tez jebut...

83

Odp: Buty do freestylu

Ale nadal lepiej jebut na bok przy spinie, niż jebut na łeb przy flipie ;)