Temat: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

już w sieci :)
http://www.vimeo.com/8195707

2

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

stanisław napisał/a:

już w sieci :)
http://www.vimeo.com/8195707

ładnie zrobione:) tylko czemu ten początek taki nostalgiczny?!

3

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

szczerze to nie jestem zachwycony.. mimo wszystko jak na film narciarski to mało jazdy... zrobione ładnie ale pod 30-40minut a nie 12 :/

4

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

ja tylko nie rozumiem czemu kazdy film narciarski zawsze posiada te same ujecia... np. z samochodu, troche to nudne gdy oglada sie 10 film z takimi samymi trickami...

5

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

mike2352 napisał/a:

ja tylko nie rozumiem czemu kazdy film narciarski zawsze posiada te same ujecia... np. z samochodu, troche to nudne gdy oglada sie 10 film z takimi samymi trickami...

nie wiele sie od trailera rozni, fajnie gdyby powstala taka produkcja podobna chociazby do STYL [czech], bo tutaj za duzo gadania za malo jazdy

6

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

Wizualnie, zdjęciowo i montażowo to na moje laickie oko ten film jest naprawdę zajebisty, faktem jest że mogłoby być troszkę więcej jazdy, bo ta co jest jest naprawdę dobra i robi apetyt :) Ale z tego co wiem to Łukasz chyba planuje zebrać materiał z dwóch czy trzech sezonów i wtedy wypuścić jakąś większą produkcję, zresztą ten fragment nazywa się "Beginning" więc poczekajmy na całościowe dzieło.

7

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

Właśnie miało tak być,ale chyba nie będzie.W tym roku kupił kamerę HD,chce,zrobić film w jakości hd.NA to wychodzi,żę w tym roku dopiero zacznie kręcić materiał do white house...Takie jest moje zdanie.
PEACE!!!

8 (edytowany przez seba 2009-12-27 23:46:49)

Odp: The White House (beginning) by LukasGabrielProductions

a muzyka zna ktos piosenki czy nie dopatrzyłem na końcu?