1 (edytowany przez juzio96 2010-02-18 12:00:57)

Temat: www.Lockerz.com

Siema siedzi ktoś  na tej stronce jak nie to są bardzo fajne nagrody i można je dostać nic nie płacąc np: psp ps3 itp  :) jeżeli chcecie zacząć to ja mam zaproszenia na ta stronkę i mogę je wam wysłać tylko napiszcie maile pod dołem i powysyłam :) Wszystko polega na tym że się logujesz codziennie i za 1 logowanie 2pkt za odpowiedz na zagadkę 2pkt i za wysłanie zaproszenia 2pkt   :) potem się podwaja wszystko x2 i mamy dużo punktów na nagrody :)to naprawdę działa :)

2

Odp: www.Lockerz.com

a jakie dostałeś już nagrody? ;)

3

Odp: www.Lockerz.com

o lockerzie chyba wszyscy wiedzą ;) Owszem, mogę potwierdzić, że naprawdę działa. Sam mam Ipod shuffle stamtąd, kumpel zgarnął psp :)

4 (edytowany przez kouengen 2010-02-18 14:41:59)

Odp: www.Lockerz.com

^^ zaproszenie wysłane.


http://antybuka.lua.pl/

wbijajcie, podawajcie maile, a ja wyślę zaproszenia.

5

Odp: www.Lockerz.com

kouengen nie wtrącaj się!!!!

6

Odp: www.Lockerz.com

działa nawet miałem stronkę dot. tej :) nawet 2 jedna to www.zaprolockerz.com.pl ale już się w to nie bawie , przez głupie restocki i lagi podczas nich nie zdobyłem żadnej nagrody przy 900 PTZ

7

Odp: www.Lockerz.com

wojteksxi@gmail.com

8

Odp: www.Lockerz.com

sloniudual@interia.pl

Odp: www.Lockerz.com

kuba.wojtek99@wp.pl

10

Odp: www.Lockerz.com

kouengen pało nie kasuj mi ku*wa byłem pierwszy!!!!

11

Odp: www.Lockerz.com

hahahahaha do roboty byście się wzieli a nie nagrody za darmo dostawać :D nabijając przy okazji punkty tym którzy was "serdecznie zapraszają"

12

Odp: www.Lockerz.com

haha stary ja zapierniczam ale można się pobawić:P

13

Odp: www.Lockerz.com

no dobra, w sumie można :)

14

Odp: www.Lockerz.com

aha i zaproszenia pojawiają się w spamach :)

15

Odp: www.Lockerz.com

dostaliście te zaproszenia? je nie :/ proszę o ponowne wysłanie na michal-olszewski@o2.pl