376

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Byłem wczoraj i nie wygląda to źle.
W snowparku jest śnieg - za mało żeby odpalić przeszkody i skocznie, ale za to na płaskim na dole jest zapas śniegu - 40cm warstwa na sporej powierzchni. Ściągniemy to ratrakiem do snowparku i zrobimy go tak jak jeszcze w tym sezonie nie wyglądał.
Będzie ciepło, więc nasmarujcie dechy. Park zaczynamy budować jutro koło 17tej, więc jak macie ochotę pomóc to wpadajcie.

377

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Relacja + zdjęcia z Zkończenia sezonu na Łysej Górze

http://www.ex-zone.pl/new/blog.php?id=show&show=15

Peace!

378

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

JUTRO WIECZ??R ODPALAMY BOXA!!?? MYŚLĘ, ŻE ŚNIEGU STARCZY NA NAJAZD IZJAZD!! KTOŚ WBIJA??!!

379

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Teraz szybciej dawajcie z takim info bo siedzę w 3mieście i chętnie coś bym pokatował, albo info na gg/mail
pozdrawiam

380

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Nie wiem jak z dzisiaj, przydał by sie Kicker jakis z drewna albo coś bo śniegu za mało, żeby usypać, poza tym nie wiem, czy światło już jest.

381 (edytowany przez Kuba_Free 2010-11-29 15:45:22)

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Jak dopada tego śniegu to trzeba bedzie w weekend grubszą ekipą z łopatami podjechać i przygotować wszystko. Właśnie ktoś wie co z tym światłem?

382

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Wybiera się ktoś teraz w weekend do Wieżycy ?

383

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

odwiedziłem dzisiaj Łysa Górę , nie ma szału jak co roku w Snowparku oczywiście nie naśnieżają ale naśnieżona jest do połowy prawa strona stoku można troche śniegu uzbiera i odpalić Boxa

384

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Ja z Maćkiem pewnie podbijemy dzisiaj koło 20 na łysą! Z łopatami dosypać kickery do boxa i raila.
Zapraszamy chetnych do pomocy z baniakami z wodą i łopatami!
DZIŚ KOŁO 20!!

385

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Jutro ktoś wpada popołudniu do Wieżycy ?

386

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Ja bede w sobote wieczorem w wiezycy. Jak bedzie ktoś jeszcze to można cos w parku ogarnąć.

387 (edytowany przez Dzunior 2010-12-02 23:11:50)

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Wiecie czy dalej oświetlenie zapala się wajchą na dole przy lampie?

RAF A jak dzisiaj wyglądały warunki na Łysej ?  udało wam się zrobić najazd ?

388

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Dziś bylismy, box działa, rail tez ma nasypany najazd, ale jeszcze dziś nie oblatany bo chwile tylko żeby sie rozjeździć bylismy.
Już poszły pierwsze swich in 27out w wykonaniu marcina i jakieś tam butery, 27 outy...
Śniegu niema zbyt dużo, ale to nie problem.
Box juz też się z lodu troche ogarną i nie jest już tak tempo.

Jutro wbija ktos przed południem? Ja proponuje jazde koło 10-12 bo później nie moge. Rogacz, marcin podobno też maja być...

389

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Bedzie ktoś dzisiaj na Wieżycy ?

390

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

siema moze bylby ktos w sobote w wiezycy 11 ? bo mam nowe narty i chcialbym na snowparku pojezdzic, ale dobrze by bylo gdyby ktos mi mogl jakies wskazowki dac ;p bo jestem zielony ;)