391

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

ja byłem w niedziele. szans na odpalenie sp w wieżycy nie było i myślę że ciągle nie ma, chyba że dziś napada tak jak jest na icm

392

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

b-rabbit wbijaj na łysą jak bedzie śnieg! Wskazówki oczywiście damy chętnie. A I UWAGA BĘDZIE SKĄŁDKA NA TRENINGOWE PRZESZKODY NISKIE. ŻEBY PROGRES SIADŁ BEZ BOLESNIE!! WŁASNIE ROBIMY BOXA, ZOBACZYMY JAK WYTRZYMA:D

393

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Witam,
jako nowy user chciałbym się w okolicy przywitać :)
Dopiero zamierzam zacząć przygodę z nartami na snowparku, planuję w weekend zapoznać się z miejscówką (dopiero przeprowadziłem się do trójmiasta), niestety pewnie jeszcze bez nart - ewentualnie ze snowboardem - nie udało mi się jeszcze przywieźć sprzętu :(, niemmniej gdy już zwiozę narty też liczyłbym na kilka porad od wyjadaczy ;)

394

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Dzisiaj zaszczyciły nas bardzo liczne opady śniegu i mysle ze da rade odalic sp w Wieżycy ! , jakies plany na Kickera w Sopocie ?

395

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Z tego co widziałem na FB to kicker chyba juz stoi!:D A ja będe mógł wreszcie przetesotowac nowe narty :D i ocenić czy piszą prawdę o armadach na głównej:D

396 (edytowany przez sołt 2010-12-10 14:41:09)

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Hopa na Łysej wyszła nam szersza i trochę większa niż rok temu, pozostałe gadżety też dają radę. Wieżycę się ogarnie przy najbliższej wizycie. Zachęcam wszystkich do samodzielnego odpalania przeszkód. W przypadku Wieżycy, ważne żeby zrobić równo lądowanie, bo skakanie bez naśnieżenia i wyrównania lądowania może się skończyć słabo.

397 (edytowany przez RAF 2010-12-10 21:08:55)

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Sołt fajna folie przyniosłem co? :D
Jeździ ktoś jutro?
Rail na łysej odpalony, box wiadomo, mniesza skocznia też jest.

Jazda jutro od 12, ktoś?

398

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

mniejsza to znaczy jaka? to co budowaliscie ostatnio? ja jutro sie wybieram na lysa ale o 12 raczej bede sie budzil (:

399

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Ja jednak niestety odpadam Maciek pewnie bedzie.
Mniejsza obok, ja nie budowałem hop w tym roku.

400

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

No no skocznia większa kozak, mniejszą trzeba dosypać i odpalić box łamany.
Jee pierwszy dzień na nartach w tym sezonie !

401

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Dzisiaj pod wieczór znalazłem klucze na SP na Łysej , jak cos mam je przy sobie GG 24786778

402

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

taaa, dyżurna folia daje radę :), małą poprawiliśmy -Olek backflipa z niej zasadził to chyba jest OK :)  i wczoraj jeszce przed deszczem obie hopy były naprawdę dobre. Wpadamy dziś wieczorem to poprawimy jak się popsuły.

403

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

Snowpark w Wieżycy w większości gotowy- w niedzielę zrobiliśmy skocznię i bardzo dobrze się skakało. Jest bardzo miła hopa 7,5m flatu na dużej platformie z cudnym mięciutkim stromym lądowaniem i wreszcie najazd na hopę jest prosty bez zakrętów,  jest też rail łamany, taki niby rainbow box, na box łamany można się pokusić, ale ma słabe pokrycie i może haczyć. Malutkiej hopki nie ruszamy, kto chce może ją sobie wyszejpować, tylko nawaliliśmy tam śniegu. Światła jak zwykle włącza się i wyłącza wajhą przy lampie na przeciw skoczni.
to tyle. Nie wiem kiedy wpadniemy tam poprawić szejp, bo w święta różne rodzinne akcje są, ale po świętach pewnie wszystko poprawimy.

404

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

<3

405 (edytowany przez Dzunior 2010-12-22 15:26:27)

Odp: Snowpark Wieżyca 3City

08.01.2011 zawody na Łysej
http://freeartpromo.pl/winter-smash-2011/