31

Odp: PILSKO

wie ktos jakie warunki sa teraz?? moze cos sie zmieniło, da sie jezdzic poza trasa??

32

Odp: PILSKO

nie da.. na trasach po poludniu lód, a w lesie z 15 cm sniegu moze lezy...

33

Odp: PILSKO

wie ktos moze cos o snowpark'u ?

34

Odp: PILSKO

na miziowej nie ma sniegu  http://korbielow.net/kamery_halamiziowa_pilsko/ ,takze zapomnij o snowparku

35

Odp: PILSKO

jade jutro na Pilsko - jest proszek i cały czas pada :):):)

36

Odp: PILSKO

i jak warun?

37

Odp: PILSKO

dziś bylem i było mega (jak na polska zimę) na samej gorze 1,2 m śniegu w tym około 70 cm świeżego puchu

38

Odp: PILSKO

po zeszłotygodniowym obczajeniu miejscówek i dopadaniu białego puchu myśle ,że w miejsówkach tzw. Japan,wiewióra,przerębel, studnia, pnioki i słowacki drop - będzie mozna już tak konkretnie pobrykać... :)
jak ktoś chętny do jazdy to 8.30 pod krzesełkiem
elo!

39

Odp: PILSKO

I jak był ktoś na pilsku ?
W srode i czwartek było dobrze na Czantorii, dziś wszystko siadło i troche szkoda sprzętu jest na las. 
Obecnie lekko pruszy ale sytuacji to raczej nie poprawi. Pilsko jest wyżej więc może tam jeszcze tam sie da polatać?
Podklad w Beskidach jest konkretny, pod choinke jeszcze jeden taki opad by się przydał !

40

Odp: PILSKO

Właśnie wróciłem z Korbielowa, warunki na Pilsku w lesie jak na Polskę idealnie, górne odcinki, jak ktoś chociaż troche zna to pojeździ i to srogo. Puszek, duże nawiane nasypy ideolo ! W środę, znowu uderzamy ! Do zoba w białym po pas !

41

Odp: PILSKO

Dziwne ja byłem wczoraj i dzisiaj i mogę powiedzieć, że mało podkładu, w kluczowych miejscach wywiane i baardzo rozjeżdżone już dnia dzisiejszego... Ja czekam do następnego miejmy nadzieje obfitego opadu. Pozdr.

42

Odp: PILSKO

jak warunki na Pilsku?

43

Odp: PILSKO

Kauli napisał/a:

Dziwne ja byłem wczoraj i dzisiaj i mogę powiedzieć, że mało podkładu, w kluczowych miejscach wywiane i baardzo rozjeżdżone już dnia dzisiejszego... Ja czekam do następnego miejmy nadzieje obfitego opadu. Pozdr.

Jak się zna miejscówkę, to się wie gdzie ten śnieg wywiewa ! ;)

44

Odp: PILSKO

akurat Kauli bardzo dobrze zna Pilsko

45

Odp: PILSKO

jak warun ?