1

Temat: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

Siemanko. Ostatnio na fb przeczytałem że narciarze nie będą mogli jeździć po parku podczas BSSS. stwierdziłem więc że napisze do nich emaila czy to prawda. jaka była odpowiedź ?

Hi Mateusz,

The situation is that unfortunately, after discussion with partners of the event, Freeskiers will be allowed to the snowpark, however they will not have their own awards and contests.
During official contests(Trick Countdown, Public Jam, Corner Session) and heli shooting freeskiers will not be allowed at that moment to that particular part / line of the snowpark where the contest or shooting will take place.

With regrets
Petr

2

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

Dali dupy w tym roku :/

3

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

łokurwa!

4

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

trick countdown jest tylko w czwartek, a wyjezdzamy w piatek rano, na cornerze nie umiem skakac wiec i on odpada, pozostaje tylko snowpark ktory bedzie otwarty i dla narciarzy :) takze spoko looz nie jechalem tam z mysla o zawodach tylko o poskakaniu na najlepiej zorganizowanym parku w okolicy :) wiec nie ma sie co martwic wazne ze mozna bedzie poskakac :) wiec kto jedzie ?

5

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

swoja droga ladne chooje ze nie zorganizowali zawodow dla narciarzy :| czuje sie kureffka zdyskryminowany ! ;d

6

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

Kij z zawodami - problem jest głównie ten, że jak gdzieś będą nagrywać, np jak będzie heli shooting, to narciarze nie mają wstępu na tą część snowparku, a za wyganianie z miejscówki to ja już dziękuję, przegięcie, bojkot imprezy

7

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

Impreza zowie się Burton Session więc wcale się nie dziwie, że nie chcą narciarzy. Prosta sprawa i nie ma się co obrażać...

8

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

ale naszczescie dwa ostatnie kickery te z lasu nie sa chyba obejmowane przez helishoot takze looz :)

9

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

nie, ale tam z kolei beda zawody...

10

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

no tak ale tylko w czwartek :) w piatek sobote i niedziele chyba bedzie mozna jezdzic do bolu :)

11

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

ST 30.03.2011

16:00 - 23:00    PŁ??JEZDY  (BSSS office)

Ä?T 31.03.2011

09:00 - 16:00    PARK A LANOVKA V PROVOZU
13:00    TRICK COUNTDOWN (Big Air)
20:00 - 02:00    J??GERMEISTER WELCOME PARTY (Party Tent)

DJs Robot, Jorgos

P? 01.04.2011

08:00 - 16:00    PARK A LANOVKA V PROVOZU
13:00    HELI SHOOTING
20:00 - 03:00    J??GERMEISTER FRIDAY PARTY (Party Tent)

HDS Team, Navigators, DJs Robot, Jorgos

SO 02.04.2011

08:00 - 16:00    PARK A LANOVKA V PROVOZU
11:00 - 12:00    FREERIDE.CZ PUBLIC SPRING SESSIONS JAM (Burton Easy Park Hromovka)
12:00    HELI SHOOTING
13:00    CORNER SESSION
20:00 - 05:00    J??GERMEISTER SEASON CLOSING PARTY (Party Tent)

Skyline, Hafner & Beyuz(SK), PSH, H.P.T.N., James Cole

DJs Mike Trafik, Robot, Jorgos
21:00    VYHL?Ł EN? V?SLEDKŁ? (Party Tent)

NE 03.04.2011

08:00 - 16:00    PARK A LANOVKA V PROVOZU


z tego co widać to różnego rodzaju sessions , jamy , shootingi itp są w kazdy dzień oprócz niedzieli więc chyba tylko w niedziele bedzie można normalnie pośmigać.

12

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

ja tez sie nie dziwie, moze to i lepiej.

13

Odp: Burton Spindl Spring Session 2011 bez narciarzy ?

Dlaczego lepiej? Z zawodami ok, burton, ale na resztę imprezy to raczej lipa, nie wiem czemu ma tu służyć - różnicowanie na sb i ski, skoro i tak skacze kto chce.