16

Odp: wybór nart

Moze jestem slepy, ale ja nie widze zadnych wiekszych promocji ? ;>

17 (edytowany przez pinkiii 2011-09-04 21:07:05)

Odp: wybór nart

bo te największe, są już dawno w koszykach i czekają na przejście przez "kasę". ta promocja jest/była bardziej subtelna niż ta wcześniejsza, ale można jeszcze coś ugrać np wiązania Marker lub narty Salomo, szczególnie 11/12, buty Nike etc

18

Odp: wybór nart

http://allegro.pl/narty-salomon-thruster-171-cm-wiaz-l2857-i1788076189.html
co myślicie o tych deskach i wiązaniach ?

19

Odp: wybór nart

za tyle pieniążków to nawet warto się zastanowić, raczej dobry stosunek jakość/cena

20

Odp: wybór nart

"OPIS:

TRIKI WYCHODZĄ JAK NIGDY WCZEŚNIEJ. DZIĘKI NAJNOWSZYM TECHNOLOGIOM NARTY GŁADKO SUNĄ PO RAILU I MIĘKKO LĄDUJĄ. FREESTYLE"

dobre.

21

Odp: wybór nart

mógł jeszcze dopisać, ze same zap******ają pod górę

22

Odp: wybór nart

i rozdają ferrero roche na przyjęciach u ambasadora

23

Odp: wybór nart

zapomniał dodać, że są "niezniszczalne"

24

Odp: wybór nart

czyli szału nie ma, ale nie jest źle ?
btw wybaczcie to ciągłe wypytywanie, ale musiałem ściąć koszty i nowe kupię tylko buty, a wiązania i deski muszą mnie zadowolić używane ;s

25

Odp: wybór nart

nie jest źle=) tylko polewamy się z opisu. a jak kolega ładnie napisał - dobra cena do jakości

26

Odp: wybór nart

brać czy czekać na lepszą ofertę ?
Jeszcze tak się przyglądam tym nartom i te wiązania wydają mi się niezbyt ciekawie zamontowane ... ;s wygooglowałem, że płytka do nart freestyle to kompletna pomyłka i że wiązania raczej powinny być bliżej środka ...co myślicie o tej płytce i jaka jest różnica między wiązaniami przesuniętymi bardziej do tyłu, a na środku ?

27

Odp: wybór nart

oczywiście że to nie jest ich plus. tyle że tutaj przód i tył wiązania mają swoje osobne rentale, co jest jeszcze w miarę znośnym rozwiązaniem w porównaniu do tego, iż czasem jest jedna wielka ciężka płyta przez pół narty. także jak na początek to nie jest rzecz która powinna być czynnikiem decydującym.

28

Odp: wybór nart

http://www.ski2die.pl/forum/viewtopic.php?id=6186
mam rozmiar buta 30cm i nie wiem czy do tych wiazan zamontuje buty w moim rozmiarze ... ? oplaca sie za 550 ?


btw (tamtych z allegro nie udalo sie kupic)

29

Odp: wybór nart

315mm to rozmiar buta 27,5...tylną skrzynkę można cofnąć ale czy wejdzie rozmiar 30cm? Pisz do gościa co sprzedaje żeby dokonał niezbędnych pomiarów :) Co do ceny - same wiązania kosztują coś koło 450zł więc za 550zł z wysyłką byłoby chyba ok. Ale to tylko moje skromne zdanie.

30

Odp: wybór nart

a nie da się przemontować wiązań powiedzmy 4 cm do przodu i czymś wypełnić dziury ?
mam jeszcze ofertę tych nart z wiązaniami Salomon S-810 Light lub Salomon 609 za 400 zł, są one czegoś warte ?