916

Odp: Filmy Freeski

blagam, skad ja moge to wszystko posciagac? extremebits? zy ktos bylby tak uprzejmy i wyslal mi zaproszenie? filip.artych@gmail.com
dzieki za pomoc ;)

917

Odp: Filmy Freeski

O ile Level1 nigdy jakoś specjalnie nie lubiłem - Refresh był taki tam do obejrzenia sobie, EyeTrip był najnudniejszym filmem jaki widziałem, to AfterDark bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Sam początek z segmentem White'a mnie rozwalił, tak samo jak montaż. Szkoda, że nie mogli zdecydować się czy chcą zrobić cos przypominającego sen i haczącego o psychodelę, czy radosny film narciarski w klimatach skandynawskich produkcji ....

Weight spoko, ale niewiele akcji zapadło mi w pamięć. A wszystkie w zasadzie wykonał Vila ^^

918

Odp: Filmy Freeski

level 1 utrzymal dobry ciemny isniacy klimacik :)

919

Odp: Filmy Freeski

Szczególnie sekcja Logana, Compton&Wesson i Adama Delorme .....

920

Odp: Filmy Freeski

ktoś już miał okazję zobaczyć całość mst attack of la nina? trailer miażdży ujęciami, już po dvd release'ie a na extremebits cisza....

921

Odp: Filmy Freeski

Dla mnie lvl 1 też nuda. Wojar zgadzam się co Revolvera, że całościowo nie zwala z nóg, ale nie jest zły. Dla mnie najlepszym z pbp pozostaje EDIAS. Czekam na tetona i msp.

922

Odp: Filmy Freeski

A czy Grand Bizarre warto obejrzeć ?

923

Odp: Filmy Freeski

od biedy mozna... co prawda w pierwszym odcinku salomon freeski nowej serii bylo wiecej akcji... ale jak sie nudzisz :)

924

Odp: Filmy Freeski

Po kolejnym obejrzeniu After Dark mi lepiej siadł, co prawda żałuję że przeszli ze stylu ziomków i zabawy bardziej w pro klimat MSP, wszystko jest dopracowane i piękne, ale chyba po prostu nie do końca tego oczekuję od filmów narciarskich - to właśnie był też problem Revolvera...

Kolejny problem z filmami narciarskimi polega na tym co powiedział Hornbeck w After Darku: "I don't even know what to cheer anymore - was that good enough?" - poprzeczka jest już tak wysoko postawiona, że naprawdę ciężko już czymś zaimponować i zaskoczyć...

I tu właśnie jest duża przewaga Lvl1, bo mają zdecydowanie najbardziej stylowych riderów i tak jak najlepszym trikiem roku 2008 było sw 0 Wallischa w Turbo, 2010 - segment Dadaliego w Eye Trip, bez żadnego doubla, tak z tego roku na razie wygrywa dla mnie nie żaden szalony double, czy triple, tylko nollie frintflip Delorme'a.

925

Odp: Filmy Freeski

No dokładnie tak jak piszesz... w sumie to ja od filmów narciarskich nie oczekuję super hiper mega tricków, bo innych tak naprawdę nie pokazują, tylko jakiegoś klimatu, albo historii. Dlatego tak bardzo spodobał mi się kiedyś Signatures, a teraz najbardziej podoba mi się Weight, bo po ich obejrzeniu po prostu mam ochotę iść na narty.
Bardzo czekam na All I Can.

926

Odp: Filmy Freeski

PBP odpada ze względu na swoją doublowatość - więcej tam nie zobaczymy. Tak samo w snowboardowym Art Of Flight - ujęcie mnie niszczą, ale przez pierwsze 15min, potem zaczynam ziewać.

Ja czekam na La Ninę( po super TheWayI SeeIt), All.I.Can i Broken Records Chaoz'ów - zeszłoroczne AllIn jest moim ideałem filmu narciarskiego (chociaż za mało BC)

927

Odp: Filmy Freeski

To mnie akurat Art Of Flight wgniótł w fotel, może też dlatego, że filmów snb za bardzo nie oglądam i nic mnie tam nie nudziło.

a z MSP też jakoś mam sentyment do starych filmów - zrzutowego skimovie1, itp, a najlepszy moim zdaniem był SSD, to czego brakuje dzisiaj w filmach to followcamy z bliska, których tam było sporo.

928

Odp: Filmy Freeski

chętnie na trzeźwo bym oglądnął jeszcze raz grand bizarre? skąd mogę ściągnąć bo na extreme-vidz nie ma, na exbits mnie wyrzuculi, a ten torrent co jest na piracie jest zje**** :)

929

Odp: Filmy Freeski

Najciekawsze filmy to te, ktore opowiadaja jakas historie. Najgorsze z kolei te, ktore zarzucaja milionem hardkorowych trikow gdzie po 10min chce sie spac...

930

Odp: Filmy Freeski

Na piracie jest ok. Kodeków ci brakuje. Ja też musiałem dogrywać.