1 (edytowany przez ginesns@vp.pl 2011-11-15 10:18:52)

Temat: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

Uważane za najbezpieczniejsze i najdoskonalsze wiązania freestyle/freeride. Niebagatelne ceny czynią je często nieosiągalnymi dla mniej zamożnych narciarzy.
Wszelkie informacje techniczne -> http://www.rossignol.com/US/US/FKS-bindings.html
DODATKOWO STUNINGOWANE POPRZEZ ZMIENIENIE STALOWYCH PODPIĘTK??W NA PLASTIKOWE - OBNIŻONA WAGA!
skala do 12 DIN
PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ W SPRAWIE WIĄZAŃ BEZPOŚREDNI NA MOJEGO MAILA

<obrazek> <obrazek> <obrazek>
[size=8]Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro[/size]

2 (edytowany przez drozd 2011-10-17 19:46:39)

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

cena?

I zdjęcia trochę małe

3

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

cena ?

4

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

a to nie są czasami komórkowe Rossi??

5

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

wiertar napisał/a:

a to nie są czasami komórkowe Rossi??

tak. ale to jest to samo. :) kawał dobrego wiązania :) jak nie wierzycie to polecam sprawdzić segment LJ'a w Grand Bizarre i zobaczyć z jakimi on śmiga ;]

6

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ W SPRAWIE WIĄZAŃ BEZPOŚREDNI NA MOJEGO MAILA

7

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

Gajuuu ^^ napisał/a:
wiertar napisał/a:

a to nie są czasami komórkowe Rossi??

tak. ale to jest to samo. :) kawał dobrego wiązania :) jak nie wierzycie to polecam sprawdzić segment LJ'a w Grand Bizarre i zobaczyć z jakimi on śmiga ;]

właśnie pytam bo mam takie w starych komórkach i normlnie można do tego dokupić szeroki ski stop?

8

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

można ode mnie (: Miałem w narcie 88mm

9

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

ee to ja chcialem je  zainstalowac w jakiejś tłustej freeridówce:) 88mm to chyba do biegówek;)

10

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

Cena ?

11

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

Jestem fanem tych wiązań, ale na freeride ich nie używam i nie polecam. Działają super, jak wszędzie, ale zapinanie tej ruchomej piętki w głębokim śniegu to mordęga...
po drugie w tym wiązaniu trzeba naprawdę dobrze oczyścić buta ze śniegu co na fr też bywa trudne.

12

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

Cena - pisać na maila

13

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

wojar napisał/a:

Jestem fanem tych wiązań, ale na freeride ich nie używam i nie polecam. Działają super, jak wszędzie, ale zapinanie tej ruchomej piętki w głębokim śniegu to mordęga...
po drugie w tym wiązaniu trzeba naprawdę dobrze oczyścić buta ze śniegu co na fr też bywa trudne.

zgadzam sie, super wiazanie jak sie wepniesz ale proces wpinania to koszmar....

14

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

huczek napisał/a:
wojar napisał/a:

Jestem fanem tych wiązań, ale na freeride ich nie używam i nie polecam. Działają super, jak wszędzie, ale zapinanie tej ruchomej piętki w głębokim śniegu to mordęga...
po drugie w tym wiązaniu trzeba naprawdę dobrze oczyścić buta ze śniegu co na fr też bywa trudne.

zgadzam sie, super wiazanie jak sie wepniesz ale proces wpinania to koszmar....

Jak dobrze (w miare blisko) ustawi się tylne zapięcie to wpinają się w każdych warunkach (nawet w głębokim śniegu, i z nieoczyszczonym butem-choć to nie jest bezpieczne) Gdy tylne wiązanie jest odsunięte maksymalnie do tyłu wtedy mogą być kłopoty. Dlatego nie cofajcie tylnego wiązania na maksa (: Dobrze je znam, przetestowałem i powiem, że taka jest reguła (: Poza tym dodam że wiązania miażdżą pod względem wagowym, bezpieczeństwa, i jazdy. Punkt stania jest tak niski jak w żadnych innych wiązaniach przez co balans na reilach jest dużo łatwiejszy do wyczucia to samo przy zwykłej jezdzie. Polecam.

15

Odp: Wiązania LOOK PIVOT/ROSSIGNOL FKS !!! Rarytas

można gdzieś w polsce nabyć te wiązania ??