31

Odp: Guma do wyciągania...

dzimen, a jaką ty długą robiłes ?
ja narazie kombinowałem z dętkami tj. długa na jakieś 10m i po dwie dętki pleciona, jeszcze nie testowałem na nartach, ale ciągnie póki co mocno, jutro napisze czy z nartami jako idzie ;d

32

Odp: Guma do wyciągania...

Sorry ciągnie jakoś tak 0.75m na sekundę. Ja miałem  9 metrówplecione z trzech gum w warkocz. Mam zmiar dokupić trochę na długość bo dla mnie zakrotka i chce zwiększyć ilośc żeby mocniej ciągnęła.
Pozdro.

33

Odp: Guma do wyciągania...

hmm czyli tak żeby ciągnęła ten 1,5 m na sekundę to z 7,8 musi być, tylko napiąć na full to juz będzie  ciężej samemu ;d

34

Odp: Guma do wyciągania...

W nartach sie nie da. Mi pomagał kolega ale jeśli jetes sam to wbij dobie jakiś hak . Naciagasz zaczepiasz wkladasz narty i wio :)
Pozdro.

35

Odp: Guma do wyciągania...

tak próbowałem, mega ciężko jest z tym najlepiej nie cackać sie i albo dupnąć 20 palet i zjazd robić albo kupić oryginalną gumę

36

Odp: Guma do wyciągania...

można też skołować quada i długą linkę :D

37

Odp: Guma do wyciągania...

a moze jest ktos chetny zeby zrzucic sie na np po 30 m tej gumy z eurojumper ?

38

Odp: Guma do wyciągania...

radze wam zrobić to co ja : zbudowałem najazd 3,5 m i jest mega stromy,  hopa ma gdzies 130 cm i daje rade na jakieś triczki. koszt to był max 350 zł mi sie wydaje, a to by było w sumie najlepsze wyjście :)

39

Odp: Guma do wyciągania...

A ja zbudowalem zjazd 2m ze śniegu za free i jest Okey :)

40

Odp: Guma do wyciągania...

tyle ona kosztuje niestety, tkie realia rynku, ale się można poskładać z ekipą, rabat również można zrobić:]

w zeszlym sezonie używałem z marcinem tej 20 ft i jest to niezła siłownia, mówiąc krótko. działa elegancko, ale trzeba przynajmniej 3 os do naciągania, tak żeby sobie z 3h pojeździć. tak czy siak daje supr efekty i jeśli ktoś nie ma ciężarówki by wozić stalowo/drewnianego dropa, to jest to mega komfortowe na streecie i wszędzie tam gdzie jest zbt płasko.

41

Odp: Guma do wyciągania...

jeżeli ktoś szuka Banshee Bungee, czyli solidnego produktu z gwarancją to jest już na TwoTip od pewnego czasu - http://twotip.com/shop/products/browse?category=110

42

Odp: Guma do wyciągania...

Ja sprowadziłem sobie coś  podobnego do tej aukcji  ( nie wiem czy to napewno to samo bo tamta aukcja już się dawno zakończyła )
http://www.ebay.com/itm/3-8-x-150-Solid-Core-Rubber-Rope-Rubber-Strap-/360352491320?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53e6aea738

skręciłem sobie 2 gumy  i powiem wam że miałem okazję jeździć na  bungee bunshee   i na tych moich i   więkeszej różnicy nie widzę :)  jedyny problem to ten że trzeba zaufać własnej robocie