Temat: Te nieszczesne DINy

Duzo razy walkowane,ale nie ma jednego tematu,w ktorym jest to wszystko przejrzyscie wytlumaczone. [tak uzywalem opcji szukaj]
Majesty Rock'n'rolla 177 wiazania tyrolia peak 18 08/09. Ja: 183cm//70kg miecha. Przeznaczenie: Dopiero zaczyna z freestylem,ale jezdze juz 8 lat na carvingach. Jakies pierwsze raile/boxy i male hopencje.

Z gory dzieki za pomoc!

2

Odp: Te nieszczesne DINy

Najprościej (jak dla mnie) wybrać ustawienie według tabeli, jakich wiele w necie, pewnie wyjdzie zaniżona wartość din ale dla pewności jak ktoś chce może sobie jeszcze odrobinę zaniżyć, zabrać śrubokręt na stok i przeznaczyć godzinkę dwie na kręcenie wiązania do momentu gdy przestanie się wypinać gdy tego nie chcemy. Dla przykładu mi z tabeli wyszło niecałe 6 a do spokojnej jazdy kręcę 8-9 din są goście którzy przy moich gabarytach ok 75kg kręcą w granicach 14din wszystko zależy od własnych preferencji stylu i poziomu jazdy nikt nie odpowie ci na to pytanie precyzyjnie wskazując ustawienie dla ciebie najlepsze :)

3

Odp: Te nieszczesne DINy

Ja waze 67 i mam ustawiony DIN na 7. I wypina sie wtedy kiedy potzeba. Ja bym na twoim miejscu dal miedzy 8 - 9.

4

Odp: Te nieszczesne DINy

marcinx23 ja mam podobny wzrost, wagę i mam ustawione na 8 i moim zdaniem więcej tobie też nie potrzeba. (w razie czego zawsze można na stoku jakiś śrubokręt znaleźć i dokręcić :) )