106

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

afrykańska wioska ;) hehehe dobre określenie.
jedynie TT maja w centrum testowym Rossoła w Małopolance, maja tam S3 z tego co pamietam.

107 (edytowany przez klito 2011-03-13 21:30:12)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

W Krynicy na Azotach jest bardzo przyjemny park :) zamowcie dobra pogode bo na ten weekend wybiera sie ekipa z Rzeszowa kilku osob, prawdopodobnie na 2 dni :]

co do sklepow to nie mam pojecia jak w okolicy; na podkarpaciu bieda jezeli chodzi o sklepy z TT; z tego co sie orientuje to w Krynicy chyba nie mozna wypozyczyc takich nart...

sa 3 male hopki, w tym jedna przez fiata 125p :D duza hopka ma cos kolo 8-10m, rurek i boxow jest od groma, takze kazdy znajdzie cos dla siebie :)

____________________________________________________________

snowpark dobrze przygotowany, sniegu jest duzo, oby do nastepnego weekendu wytrzymal. jak ktos sie wybiera to polecam smarowanie nart :)

108

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

z tego co ja sie orientuje to w Małoplance maja TT ;)

109

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

ktoś się orientuje jaki warun na parku?

110

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Słyszałem że jeszcze w weekend była "bida" z śniegiem po prawej stronie krzesełka tu czytaj w snowparku ja w pn byłem na jaworzynie forfunowo i było ok. Śniegu na głowne trasie było wsytarczająco. Przeszkód brak ale dla rozruszania było oks

111 (edytowany przez zet638 2012-01-01 15:26:47)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Byłem wczoraj na azotach na stoku warunki dobre, a jeśli chodzi o SP to tam śniegu praktycznie jeszcze nie ma kamienie wystają itp :/

112

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

wyciagi w krynicy chodza, znaczy Jawo, Azoty i Ryba. StenchPark stoi, kamieni pelno, jedynie pikniki sa w miare i pcv. Reszta same kamienie. Jedyny park to ten kolo lodowiska, pcv, lamana i prosta rurka.

113

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

Powiedzcie mi jedno czy mi się wydaje czy STENCH PARK jest bardziej zrobiony pod snowboardzistów ? :/ A poza tym nie ma ani jednego box'u dla początkującego takiego całkiem na płasko. (i weź tu się naucz takie box'y najbliżej są chyba na Wierchomli z myślą o każdym :) )

114

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

wiesz ogolmnie jest tak ze chłopaki ktore maja Stencha produkuja deski wiec park zrobili zeby je testowac, a ze my z tego korzystamyto inna bajka

115

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

a jaki warun w parku?

116

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

nie nadaje sie, spadło białe ale kamienie straszne pod spodem.
U ryby rure pcv przeniesli jak byly testy desek.

117

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

czyli o jakimś delikatnym backcountry w krynicy na razie nie ma mowy?

118

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

nie ma mowy, ponoc Stench Park odpalaja w sobote.

119 (edytowany przez zet638 2012-01-11 17:02:51)

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

otwarty już, jest tak pisze na stronie i też tak mi odp na moją wiadomość a sobotę oficjalne otwarcie.     :)

120

Odp: Krynica Slotwiny & Krynica Jaworzyna

ja jadę prawdopodobnie w piątek obadać co i jak... wybiera się ktoś?