61

Odp: PILSKO

Kauli byłeś dzisiaj ? Chyba cie dziś widziałem, co do warunu cały dzień sypało, Mam nadzieje że będzie śnieg padać cały czas !

62

Odp: PILSKO

Byłem ze swoją lubą i bratem - jeśli widziałeś żółtego na dwóch starych "snowboardach" to tak to ja. Prognozy są jednak zabójcze bo śniegu nie przepowiadają :/

63

Odp: PILSKO

prognoza zazwyczaj nie przewiduje a jednak pada :D

64

Odp: PILSKO

Buszu, ja mówię o konkretnym podsypaniu, tak żeby 1 metr śniegu był a nie jakaś kpina i ledwo 15 cm w ciągu 2 dni...

65

Odp: PILSKO

nio to masz racje.... napewno już w tym sezonie nie sypnie tak na pilsku ;/

66

Odp: PILSKO

jak warunki na pilsku ?

67

Odp: PILSKO

w sobotę w szczyrku jeszcze dało się trochę pojeździć trochę nawet puchu ponawiewało miejscami a jak na pilsku to sam jestem ciekawy, ale szału nie będzie..

68

Odp: PILSKO

ma ktoś w miare dokłądną mapkę pilska lub z liniami ciekawymi zaznaczonymi?

69

Odp: PILSKO

Właśnie też bym prosił o taką mapkę bo gdzie nie wjadę do lasu na pilsku to ląduje nie wiedząc gdzie jestem i ile mam do wyciągu :D

70

Odp: PILSKO

sznerchu napisał/a:

ma ktoś w miare dokłądną mapkę pilska lub z liniami ciekawymi zaznaczonymi?

sznerchu - to nie są tanie rzeczy :) ,jak by się oparło to o  bar to może coś tam się da wykombinować...
Teraz  jeździłem intensywnie tam w tygodniu...week odpuszczam(cierpie na gapieciowstręt ehhe),ale znowu w tygodniu będe to możemy się ustawić :)
p.s.
bo tak z doświadczenia powiem,dwa skręty za daleko w chojny i witamy na Slovaki i już przychodzi sms o roamingu heheh

71

Odp: PILSKO

W środę było gipsowo, wierzchnia warstwa była oblodzona człowiek przebijał się przez skorupę. W gęstym lesie były miejsca z puchem, ale na otwartych przestrzeniach jak już wspomniałem gipsowo.. Śniegu w okolicach metra.


Jeśli ktoś będzie chciał jechać w tyg. z Krakowa i będzie miał miejsce w autku, dawajcie znać, chętnie się zabiorę:)

72

Odp: PILSKO

eeetammm...dobry koń i w błocie pójdzie :) trzeba było przysiąść na tyłach i dalej jazda...

73

Odp: PILSKO

Ja nie mówię, że nie jeździłem, tylko jak było:D:D<peace>

74

Odp: PILSKO

Czy ktoś z krk zamierza wybrać się na Pilsko tudzież w tatry w tyg? Jestem chętny, jeśli macie wolne miejsca piszę się! Dawajcie znać..:)

75

Odp: PILSKO

Wczoraj na pilsku mega ! Nie wiedziałem tyle śniegu nigdy tam !

<obrazek>